1. výběr značky
Kliknutím na logo zobrazíte kola od vybrané značky.
2. typ kola
MTB pevná 26''
MTB pevná 27,5''
MTB pevná 29''

MTB celoodpružená 26''
MTB celoodpružená 27,5
MTB celoodpružená 29''

cross / trek / cyclocross

silniční / fitness

dětská

elektrokola

Jen dámská

3. vaše výška
vyska
4. cena kola
cena
5. řazení
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Od největší slevy
bikeranch na mapy.czfacebook bikeranch
youtube bikeranch team


 
Krejcárek606 751 751224 922 070606 751 751
Počernice602 735 393
725 712 400
Čakovice725 712 500222 363 744
725 712 500
zavolejte si o lepší cenuHistorie firmy Bikeranch


Než sáhneme k představování se, je nutno poděkovat všem lidem, kteří se v listopadu 1989 zasloužili o změny, které nejen nám umožnily splnit si své sny. U nás to byla od prvopočátku touha věnovat se našemu velkému koníčku – cyklistice.

Prodejna Bike Ranch vznikla v roce 1991 v Praze na Žižkově. Zde v Milíčově ulici jsme zrekonstruovali přízemí domu č.14 a mohli se pustit do práce. První 2 roky jsme vše zvládali ve dvou lidech (Pavel Schneider a Michal Douša) a byli jsme si mechaniky, zásobovači, prodavači a vůbec vším co provozování takové prodejny obnáší.

Značky, které jsme tenkrát nabízeli jsou i dnes v našich prodejnách k vidění mimo Dancelli, Albuch Kotter, Marin, Trekking Fox, Modolo, Cinelli, Hot´nWild, Sachs….., které buď zanikly nebo se jejich distribuce v ČR omezila. Vzhledem, k ještě ne zcela fungující a hlavně vyhovující velkoobchodní síti jsme si dováželi nejen komponenty, ale i kola ze zahraničí. Díky tomu jsme je také začali dodávat do dalších prodejen a krámků, kterých v této době vznikalo opravdu hodně. Mezi tyto značky patřilo např. Shimano, Schwalbe, Modolo, Diadora, Sapim , Atlantic Oil, Dancelli, Rigida, Edco a mnoho dalších.

S rozvojem prodeje bylo nutné nejen přibrat dalšího zaměstnance, ale také se začít rozhlížet po jiných, vhodnějších prodejních prostorech, jak pro maloobchod, tak i velkoobchod.

Na podzim roku 1993 provizorně otevíráme prodejnu na Palackého náměstí v centru Prahy. Tu po Vánocích kompletně přestavujeme a zvětšujeme o další 2 patra. V březnu roku 1994 otevíráme Bike ranch, tak jak jste ho znali..

V roce 1998 jsme založili cyklistický klub Bike Ranch team, který podporujeme nejen materiálově, ale i finančně. Dnes se jedná o jeden z nejdéle fungujících MTB týmů u nás a může se pochlubit zajímavými výsledky nejen u nás, ale i v zahraničí. Od roku 2007 nese tento team název Merida Bike Ranch team a má několik desítek členů. V roce  2009 pak s novým sponzorem -  KELLYS Bike Ranch team. Více info o činnosti a dalších sponzorech na stránkách Bikeranchteamu.

V dubnu 2004 otevíráme druhou prodejnu v Horních Počernicích na Křovinově náměstí. V únoru 2009 pak vzniká další prodejna v Čakovicích nedaleko Globusu. Na konci roku 2010 stěhujeme prodejnu z Palackého náměstí na Krejcárek. A dále tak poskytujeme naše služby ve třech prodejnách. Výhodou těchto prodejen je nejen větší klid pro nákup, ale hlavně pohodlné parkování.

Naší současné nabídce jsou značky kol, které se snažíme nabízet v co možná nejširším sortimentu. Jsou to Kellys, Giant, Felt, Merida a LIV.

Z ostatních komponentů a příslušenství jsou to pak například SHIMANO,SCHWALBE, SPIUK, GIRO, ZÉFAL, SIGMA, VDO,VELOMANN,SILVINI, BBB, BRIKO, NORTHWAVE, BLACKBURN, SPORTIQUE, DIADORA, SAPIM, MAVIC, CAMELBAK, ATLANTIC OIL.

Pokud máte k naší činnosti nějaké připomínky, budeme za ně rádi. Vaše názory nás velice zajímají. Díky konstruktivní kritice, postřehům a nápadům se pak můžeme snažit, aby naše služby byly stále na dobré úrovni. Pište proto na email: dousa@bikeranch.cz   

Děkujeme!