1. výběr značky
Kliknutím na logo zobrazíte kola od vybrané značky.
2. typ kola
MTB pevná 26''
MTB pevná 27,5''
MTB pevná 29''

MTB celoodpružená 26''
MTB celoodpružená 27,5
MTB celoodpružená 29''

cross / trek / cyclocross

silniční / fitness

dětská

elektrokola

Jen dámská

3. vaše výška
vyska
4. cena kola
cena
5. řazení
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Od největší slevy
bikeranch na mapy.czfacebook bikeranch
youtube bikeranch team


 
Krejcárek606 751 751224 922 070606 751 751
Počernice602 735 393
725 712 400
Čakovice725 712 500222 363 744
725 712 500
zavolejte si o lepší cenuAkční balíček  inkospor 


Závodní sezona se rozjíždí a my pro Vás máme nachystaný zvýhodněný set výživových doplňků firmy inkospor. Náš vyvážený balíček Vám během výkonu rovnoměrně doplní minerály, zajistí plynulý přísun energie a nakonec pořádně nakopne do cíle! Dbejte na správný přísun energie a minerálů, neb hlaďák a křeče se neptají... :-)


standartní cena: 499,-, cena v akci   446,-


active mineral light  low gi
 energy gelenergy bar
 

   
 1x 1x 3x 1x ZDARMA 
Active mineral light - iontový nápoj

Mineral LightActive Mineral Light je koncentrát k přípravě osvěžujícího minerálního nápoje s optimálním obsahem všech důležitých látek včetně vitaminů pro namáhaný organismus. Je ideální součástí pitného režimu při sportu. Další výhodou nápoje Mineral Light je to, že je nízkokalorický - 100 ml hotového drinku obsahuje pouze 49 kJ (12 kcal).
Cena:276,-KčLow GI - tyčinka s nízkým glykemickým indexem

Spolu s ionťákem tvoří předstartovní základ. Při vytrvalostních sportech je důležité dbát na konstantní přísun energie, protože má přímý vliv na výkon. Potraviny s nízkým glykemickým indexem (GI), jako tyčinka Low GI, zajistí organismu rovnoměrný přísun energie, díky němuž téměř nedochází k výkyvům hladiny krevního cukru. V těle díky tomu nenastává blokace odbourávání tuků ani nežádoucí katabolizace tělesných proteinů.
Cena:53,-KčEnergy gel - okamžitý přísun energie

Prostřednictvím gelové formy získávají profesionální atleti v průběhu intenzivní sportovní aktivity okamžitou energii, aniž by přitom zatěžovali žaludek. Díky rychlému vstřebávání sacharidy ihned dodají tělu energii a zajistí tak konstantní výdrž. X-TREME Energy gel obsahuje maltodextrin a fruktózu. Tyto sacharidy zajišťují, že hladina cukru v krvi nestoupá tak vysoko, jako je tomu v případě čisté glukózy.  Rychlé zvýšení cukru v krvi a následný strmý pokles má totiž na svědomí vznik pocitu hladu. Maltodextrin a fruktóza tento problém odbourávají. Další věcí, která X-TREME Energy gel odlišuje od konkurenčních přípravků, je unikátní chuť, kterou si zaručeně oblíbíte (svatá pravda, testováno!).
Cena:39,-KčEnergy bar - energetická tyčinka

X-TREME Energy Bar je sacharidová tyčinka z ovesných vloček a rozinek s ovocnou směsí a s 9 vitamíny. Směs jednoduchých a složených cukrů zabezpečí tělu stálý přísun energie pro vytrvalostní trénink a zabrání tak obávané hypoglykemii a návalům hladu. 

X-TREME Energy Bar nabízí lehce stravitelnou energii bez nadměrného obsahu vlákniny. Je vhodná v průběhu fyzické aktivity nebo bezprostředně po ní. 

Tyčinka je ideální svačinou při outdoorových aktivitách, protože v ní není čokoláda a také není lepkavá jako ostatní energetické tyčinky. Obal tyčinky je vodotěšný, takže výrobek chrání před vodou v jakékoliv formě. Tyčinka X-TREME Energy Bar je nízkotučná, obsahuje pouze 2,7 g tuku. Zároveň tělu dodá 100% denní dávky 9 různých vitamínů, které jsou v ní ukryty (více viz složení u jednotl. příchutí). Samozřejmostí je nulový obsah konzervantů.

Cena:53,-Kč