1. výběr značky
Kliknutím na logo zobrazíte kola od vybrané značky.
2. typ kola
MTB pevná 26''
MTB pevná 27,5''
MTB pevná 29''

MTB celoodpružená 26''
MTB celoodpružená 27,5
MTB celoodpružená 29''

cross / trek / cyclocross

silniční / fitness

dětská

elektrokola

Jen dámská

3. vaše výška
vyska
4. cena kola
cena
5. řazení
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Od největší slevy
bikeranch na mapy.czfacebook bikeranch
youtube bikeranch team


 
Krejcárek606 751 751224 922 070606 751 751
Počernice602 735 393
725 712 400
Čakovice725 712 500222 363 744
725 712 500
zavolejte si o lepší cenuJak vybrat kolo a jak nakupovat


Buď navštívíte rovnou jednu z našich třech kamenných prodejen, kde je Vám radou i pomocí náš odborný personál.

Nebo si kolo můžete přes náš on-line systém zarezervovat v klidu doma u počítače. S Výběrem vhodného kola Vám pak pomůže náš Intuitivní filtr. Po odeslání Vaší rezervace  se Vám ozveme a domluvíme podrobnosti o vyzvednutí (vyzkoušení) kola na Vámi určené prodejně, platbě, eventuálně  zaslání seřízeného kola přímo na Vaši adresu (doprava a balné je u nás zdarma).  A nyní rada jak postupovat...

Začneme tím že klikneme na tlačítko zobrazení veškerých kol a tímto si zobrazíme kompletní nefiltrovanou nabídku veškerých kol. Poté již můžeme začít filtrem zužovat výběr dle Vašich požadavků. Tlačítko Reset filtru používáme i průběžně pokud chceme mít jistotu a resetovat nastavení filtru (častá chyba-zapomeneme ve filtru aktivované tlačítko-posuvník-zatržítko a zobrazuje se nám žádná,nebo  nerelevantní nabídka kola ).

1. Kliknutím na logo značky vyberte kola od příslušného výrobce. Pokud nemáte preferovanu značku, nebo chcete znát celou naší nabídku, zvolte "VŠECHNY ZNAČKY"2. Vyberte typ kola, podle toho jak, kde a s kým budete nejvíce jezdit

3. Posuvníkem zvolte Vaší výšku - výška je jako parametr standartně vypnutá. Díky tomu se zobrazují všechny dostupné velikosti. Posunutím posuvníku se výška automaticky aktivuje. Pokud chcete výšku znovu deaktivovat, můžete tak učinit pomocí tlačítka ON / OFF v hlavičce postavy, nebo klepnutím na tlačítko "RESET"

4. Nastavte rozsah cen

5. Srovnejte si nabídku podle ceny či názvu.

Pokud chcete hledat jiná kola, tak můžete nastavení průběžne měnit, nebo kliknutím na tlačítko "RESET" vrátit filtr do neutrálního nastavení.V detailu kola vidíte popis a dostupnost jednotlivých velikostí a barev. Pokud jste zvolili Vaší výšku, tak se Vám vhodná velikost kol zeleně podbarví. Velikosti kol vzhledem k výšce jsou oficiální doporučení od výrobců, avšak nelze je brát jako hotovou věc! Kolo je vždy nejlepší vyzkoušet přímo na prodejně!


Kliknutím na tlačítko rezervovat u příslušné preferované barvy a velikosti pak aktivujete nabídku rezervačního formuláře.

 

Zde vyplníte Vaše údaje a zvolíte pobočku, na které si chcete kolo vyzvednout (vyzkoušet). 

Nebo označíte přímo-Zaslat zásilkovou službou-doprava zdarma. Poté Vás kontaktujeme, dohodneme s Vámi způsob placení, případné úpravy na kole, nastrojení doplňky,  a kolo zašleme k Vám na požadovanou adresu.

Kola posíláme již pečlivě seřízená s podrobným návodem kterak upevnit řidítka, pedály a přední kolo.