1. výběr značky
Kliknutím na logo zobrazíte kola od vybrané značky.
2. typ kola
MTB pevná 26''
MTB pevná 27,5''
MTB pevná 29''

MTB celoodpružená 26''
MTB celoodpružená 27,5
MTB celoodpružená 29''

cross / trek / cyclocross

silniční / fitness

dětská

elektrokola

Jen dámská

3. vaše výška
vyska
4. cena kola
cena
5. řazení
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Od největší slevy
bikeranch na mapy.czfacebook bikeranch
youtube bikeranch team


 
Krejcárek606 751 751224 922 070606 751 751
Počernice602 735 393
725 712 400
Čakovice725 712 500222 363 744
725 712 500
zavolejte si o lepší cenuvýprodej merida 2015


Merida kola 2015, 2016, 2017 letní výprodej


Dopřejte si kvalitní, námi odborně seřízené jízní kolo, nyní za dostupnější cenu.
Od 2.10.2017 dochází k zlevnění  modelů Merida 2017, 2016 a 2015

Merida Crossway -Krosová kola

Kola Crossway jsou určena pro jízdu po zpevněných cestách a šotolinách.Ze svými 63mm zdvihu odpružení zvládají i lehký terén. Jsou navržena tak aby byli opravdu nejvšestanějším společníkem při vyjížďkách na výlety i po městě.
Rám je navržen pro pohodlný posez. Konstrukčně se počítá s možností připevnění veškerého cyklopříslušenství, které cestovatel může potřebovat.
A to nosiče, blatníky, dětské cyklosedačky, stojánku, trailgatoru, vozíky za kola  a.t.d.


Merida Juliet -Dámská horská kola 26"

Cenově dostupná řada pevných dámských horských kol z klasickými 26" koly. Tato kola jsou geometrií a komponenty  přizpůsobeny pro pohodlný uvolněný posez jezdkyně. Širší pohodlné sedátka, pohodlné gripi, pláště s rychlým dezénem. Rám je snížený pro pohodlnější nastupování a má zkrácenou délku.
Tato kategorie  je oblíbená u drobnějších jezdkyň, kterým větší průměry kol nevyhovují a u odrostlejších juniorek, kterým již naopak 24" kola přestávají stačit.

Merida Juliet -Dámská horská kola 27,5"

Dámská MTB kola s pevným rámem a větším 27,5" průměrem kol. Tato kola dávají svým větším průměrem lepší vlastnosti v terénu. Lépe tlumí vibrace, překonávají překážky, oddalují prokluz kola v záběru, při brždění a v zatáčkách. Vyšším jezdkyním poskytuje větší přední kolo řidítka ve vyšší pozici a tím pohodlnější vzpřímený posez.

Merida MATTS -Horská kola 26" 

Cenově dostupná řada pevných horských kol z klasickými 26" koly a pevným rámem. Tato kola mají vše pro jízdu terénem. 100mm odpružení, spolehlivý rám který počítá s montáží veškerého cyklopříslušenství.
Tato kategorie  je též oblíbená odrostlejšími juniory, kterým již 24" kola přestávají stačit.

Merida Big Seven -Horská kola 27,5"

MTB 27,5" kola s pevným rámem. 27,5“ kolům netrvalo dlouho, aby přesvědčila cyklisty po celém světě o svých výhodách oproti 26 " Tato kola dávají svým větším průměrem lepší vlastnosti v terénu. Lépe tlumí vibrace, překonávají překážky, oddalují prokluz kola v záběru, při brždění a v zatáčkách.
Díky oblíbenosti má Merida v této kategorii opravdu široký výběr. Od cenově dostupných kol s duralovám rámem řady Big Seven, přes sportovní řadu Big Seven TFS, závodní duralové odlehčené rámy Big Seven Lite až po čistokrevné závodní karbonové  Big Seven CF.

Merida Big Nine -Horská kola 29"

MTB 29" kola s pevným rámem. Ještě větší průměr kol skýtá další přírustek komfortu, bezpečnosti , snížení valivého odporu, a pohodlnější posez u jezdců vyšších postav. Toto je však již vykoupeno potřebou náročnějších technologií, které dokáží eliminovat negativní nárust váhy, snížení tuhosti a ovladatelnosti. Merida zvládla tento úkol opravdu úspěšně. V této kategorii Merida  nabízí řadu od cenově dostupných Big Nine, přes sporovní řadu Big Nine TFS, závodní duralové odlehčené rámy Big Nine Lite, až po čistokrevně závodní karbonové Big Nine CF.

Merida Celoodpružená kola 27,5"

MTB 27,5" kola s celoodpruženým rámem. V této kategorii jsou zastoupena kola 
One-Twenty se zdvihem 120 mm je vhodná pro pohodové trailové vyjížďky, ale zároveň si zachovává nízkou váhu a kinematiku zadní stavby pro dobrou stoupavost.
One-Forty se zdvihem 145 mm má všechny vlastnosti důležité pro agresivní jezdce All Mountain i jako lehké enduro kolo.
One-Sixty se zdvihem 160 mm .Enduro kolo s brilantním výkonem ve sjezdech.

Merida Ninety-Nine -Celoodpružená kola 29"

MTB 29" závodní kola s celoodpruženým rámem. Tato závodní kola jsou svojí geometrií, zdvihem 100-120mm předurčena pro rychlé XC závody, vyjížďky a maratony. Kategorie se dělí se na modely s duralovým zeslabovaným rámem a elitní modely s karbonovými rámy.
 

Merida Celoodpružená kola 26"

One-Eighty se zdvihem 180 mm. Freeride kolo, které zvládá vše ve světě sjezdů a velkých skoků.

Merida Silniční kola.

Úzké pláště, nízká váha , rychlost. Neutuchající oblibu královny cyklistiky podtrhuje Merida nárustem typů kol v této kategorii.
Kola Ride s geometrií pro pohodlnější posez , zadní stavbou lépe absorbující vibrace, lepší průchodnost širších plášťů a blatníků.
Kola Scultura s geometrií klasické závodní silničky.Verze jak s duralovým, tak karbonovým rámem
Kola Reacto. Aero rámy pro sprintérské etapy
Kola Warp. Triatlon a časovka.
Kola Speeder. Fitness kola se silničními pláštěmi, pevnou vidlicí, rovnými řidítky s uvolněným posedem.. Možno nasadit i crossové pláště.

Merida dětská kola

Vše pro naše nejmenší. Od odrážedel, 12"dětských kol, přes 16", 20" až po Juniorská 24" kola