1. výběr značky
Kliknutím na logo zobrazíte kola od vybrané značky.
2. typ kola
MTB pevná 26''
MTB pevná 27,5''
MTB pevná 29''

MTB celoodpružená 26''
MTB celoodpružená 27,5
MTB celoodpružená 29''

cross / trek / cyclocross

silniční / fitness

dětská

elektrokola

Jen dámská

3. vaše výška
vyska
4. cena kola
cena
5. řazení
Od nejlevnějšího
Od nejdražšího
Od největší slevy
bikeranch na mapy.czfacebook bikeranch
youtube bikeranch team


 
Krejcárek606 751 751224 922 070606 751 751
Počernice602 735 393
725 712 400
Čakovice725 712 500222 363 744
725 712 500
zavolejte si o lepší cenuBikeranch Service Point

specializovaný servis jízdních kol, handbiků, koloběžek a kočárků...


Jak u nás probíhá servis?

Nejdříve si sjednejte termín servisu na některé z našich třech prodejen.

Každé kolo při přijímání projde přes montážní stojan, kde zkontrolujeme základní stav kola. Změříme vytažení řetězu, zkontrolujeme opotřebení brzdových špalíků, destiček, vycentrování kol, vůle na rotačních částech, stav lanek a bovdenů, plášťů, popřípadě dalších dílů. Poslechneme si jaký konkrétní problém Vás při užívání trápí a navrhneme rozsah práce a případné výměny dílů. Vypíšeme zakázkový list, určíme předběžnou cenu za práci a materiál a domluvíme termín vyzvednutí zakázky.


Proč jít na servis do BikeRanch?
  • Stav kola - Konzultace stavu kola je u nás ZDARMA!
  • Osobní přístup - pokud během servisu narazíme na větší problém, tak Vám zavoláme a další postup, případnou výměnu dílu konzultujeme. Bez předchozí domluvy nikdy nevyměňujeme dražší díly a nenavyšujeme předběžně sjednanou cenu servisu! O hotovém servisu Vás po dohodě informujeme telefonem, emailem nebo smskou, která obsahuje konečnou částku za práci a materiál. Kolo Vám oservisuje a předá jeden a ten samý člověk! Stav kola tedy konzultujeme poprvé při přijetí zakázky a podruhé při předání hotového servisu.
  • Servisní knížka - každé kolo s větším servisem od nás dostane vyplněnou servisní knížku! Do servisní knížky zapisujeme rozsah provedené práce, datum servisu a jméno mechanika, který servis prováděl. Máte tedy neustálý přehled, co se s kolem děje a my můžeme lépe předvídat co je na kole potřeba udělat k odstranění problémů a zlepšení funkce. Navíc díky bodovému ohodnocení, které knížka obsahuje šetříme Vaše peníze!
  • Zkušenosti a možnosti - všichni mechanici se pohybují na krámu při prodeji a staví nová kola. Každý mechanik je u nás i prodavač a má tudíž přehled o aktuálním dění. Všechna kola po servisu zkušebně projíždíme!!!