- Domů >
- Pánská kola >
- Celoodpružená kola >
- Celoodpružená kola 27.5 >
- Giant 18 Trance 2 neon red vel...
Giant 18 Trance 2 neon red vel L
- Více variant
SKVĚLÉ ODPRUŽENÍ MAESTRO, PROMYŠLENÁ TRAILOVÁ GEOMETRIE A ZDVIHY 150/140 MM JSOU ZÁRUKOU TOHO, ŽE MODEL TRANCE JE PERFEKTNÍ BIKE NA TECHNICKÉ TRAILY I ZÁBAVNÉ SINGLETRACKY. A KDYŽ SE VÁM DO CESTY POSTAVÍ PRUDKÝ VÝJEZD, BUDE TO VÝZVA, KTEROU PŘIJMETE.
Výrobce Giant Kód produktu 01049246
| Kód produktu | 01049246 |
| Počet rychlostí: | 11 rychlostí |
| Výška jezdce: | 170 - 180 cm, 180 - 190 cm |
| Rok výroby: | 2018 |
| ø kol: | 27,5" |
| Zdvih tlumičů: | 120 - 149 mm |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | černá, oranžová |
| Velikost rámu: | L |

Rám ALUXX SL Aluminum, zdvih 140 mm, odpružení Maestro
Vidlice FOX 34 Rhythm, zdvih 150 mm, Grip Damper tlumení, Boost pevná osa 15x110 mm, sloupek OverDrive
Tlumič FOX Float Performance, Trunnion Mount
Řídítka Giant Connect Trail, šířka 780 mm
Představec Giant Connect
Sedlovka Giant Contact Switch, teleskopická, 30,9 mm
Sedlo Giant Contact (Neutral)
Řazení Shimano SLX, převody 1x11
Přehazovačka Shimano SLX
Brzdy Shimano SLX, 180mm kotouče
Brzdové páky Shimano SLX
Kazeta Shimano SLX, 11-46 zubů
Řetěz KMC X11-1
Kliky Shimano SLX, převodník 30 zubů
Středové složení Shimano PressFit
Ráfky Giant XC-1 Wheelset, bezdušové ráfky, 23 mm vnitřní šířka
Náboje Giant Tracker Boost, pevné osy 15x110 a 12x148 mm, zapouzdřená ložiska
Dráty Sapim
Pláště Maxxis High Roller II EXO TR 2.4, 60 TPI, bezdušové
Doplňky Factory Tubeless
| Kód produktu | 01049246 |
| Počet rychlostí: | 11 rychlostí |
| Výška jezdce: | 170 - 180 cm, 180 - 190 cm |
| Rok výroby: | 2018 |
| ø kol: | 27,5" |
| Zdvih tlumičů: | 120 - 149 mm |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | černá, oranžová |
| Velikost rámu: | L |
