Proč kolo od nás?

Jistota spojená s kvalitou stabilní firmy, která působí na trhu již od roku 1991. Náš personál je odborně vyškolený, ale hlavně máme vztah ke sportu a k cyklistice obzvlášť! Na našich třech prodejnách je bezproblémové parkování a najdete zde velký výběr doplňků, komponentů, oblečení, helem a bot. Kola máte možnost vyzkoušet a mít tak před koupí jistotu, že nekupujete zajíce v pytli, ale kolo, které vám sedí jak typem, tak velikostí rámu. 

Každé kolo opouští naše prodejny odborně seřízené , elektrokolo s provedenou diagnostikou a  to samozřejmě zdarma! Neděláme kompromisy a tak si jízdu užijete naplno ať už odcházíte s kolem přímo z prodejny, nebo ho vybalujete z krabice, kterou vám dovezl PPLkař. Dále vám nabízíme individuální úpravy komponentů jako jsou sedla, pláště, představce atd., aby jste byly co nejvíce spokojeni a na kole se cítili komfortně.

Ke každému kolu dáváme též zdarma garanční prohlídku a to do 2měsíců nebo najetí 100-200km km od pořízení kola. Tato služba je důležitá nejen kvůli technickému stavu kola, ale zároveň při ní konzultujeme další věci a to. Jak ze strany zákazníka (zakrácení řidítek, úprava posedu a.t.d. ) Tak z naší strany informujeme a doškolíme zákazníka pokud na kole dělá něco špatně(rychloupínáky, řazení v tahu, neopatrná malipulace v autě a.t.d.)

Každý kdo u nás kupuje kolo má také možnost využít speciálních benefitů na doplňky a příslušenství. Vše co ke kolu vyberete vám také na počkání namontujeme, takže můžete přímo z prodejny vyrazit na hotovém kole. Při prodeji též poskytneme informace, jak jej správně používat, jak využívat všechny jeho funkce a jak se o něj správně starat.

Nabízíme vám doplňkové služby jako je třeba možnost prodloužení záruky na rám u vybraných výrobců, možnost nakoupit kolo na splátky a také si ho nechat pojistit a označit speciální sadou. Kolo vám umíme zabalit do krabice a poslat téměř kamkoliv budete chtít. Samozřejmě vám s kolem pomůžeme i do auta nebo na nosič...

Na kvalitním servisu si zakládáme a proto jsme pro vás vymysleli servisní knížku do které zapisujeme veškeré opravy a také se pod ně podepisujeme. K novému kolu dostanete servisní knížku automaticky.

 

Anketa

Vozíte s sebou na kolo náhradní duši a pumpičku?

  78%
  16%
  4%

2021 COPYRIGHT Bikeranch  / Tvorba eshopu: Web Revolution