- Domů >
- VÝPRODEJ KOL >
- Kross 24 Esker 6.0 černá/šedá vel.L
Kross 24 Esker 6.0 černá/šedá vel.L
- Více variant
Kompletně nový rám druhé generace na modelu Esker 6 2024. Bike je osazený SHIMANO GRX 800, počet převodů 22. Karbonová vidlice. Novinkou je kompletně schované bowdeny v rámu . ráfky DT SWISS G 540 622X24. Gripy a sedlo značky FIZIK.
Výrobce Kross Kód produktu 91075221
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 91075221 |
| Počet rychlostí: | 11 rychlostí |
| Výška jezdce: | 170 - 180 cm, 180 - 190 cm |
| Rok výroby: | 2024 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | černá, šedá |
| Velikost rámu: | L |
| Typ brzd: | kotoučová hydraulická |
Nový hliníkový rám GEN2 má širokou škálu montážních otvorů pro brašny, nosiče zavazadel, blatníky, bidonové koše. Je zde také vyhrazený prostor pro montáž opěrného stojanu. Lehká a tuhá karbonová vidlice navržená společností Kross je vybavena vnitřním vedením brzdového lanka, ke kterému lze zaměnitelně použít gravel odpruženou vidlici se zdvihem 30 mm.
Snížení těžiště a zvětšený rozvor mají pozitivní vliv na ovladatelnost kola se zavazadly i bez nich. Nový rám GEN2 znamená také nižší křížový profil, díky čemuž si kolo užije širší okruh vyznavačů jízdy na gravelu.
| Kategorie: | Silniční, gravel kola |
|---|---|
| Materiál: |
| Rám | ALUMINIUM |
|---|---|
| Vidlice | CARBON |
| Množství převodů | 22 |
| Přesmykač | SHIMANO GRX RX810 |
| Přehazovačka | SHIMANO GRX RX810 |
| Řazení | SHIMANO GRX RX600 |
| Kliky | SHIMANO FC-RX600 GRX |
| Rozsah klikové sady | 46T-30T/175MM |
| Středové složení | SHIMANO BSA BB-RS501 |
| Kazeta | SHIMANO GRX RX600 HG700 |
| Rozsah kazety | 11-34T |
| Řetěz | SHIMANO HG601 |
| Typ brzd | HYDRAULICKÁ DISCOVÁ BRZDA |
| Brzdové páky | SHIMANO GRX RX600 |
| Přední brzda | SHIMANO GRX RX400 |
| Zadní brzda | SHIMANO GRX RX400 |
| Přední brzdový kotouč | SHIMANO RT30 160 CL |
| Zadní brzdový kotouč | SHIMANO RT30 160 CL |
| Pneumatiky | WTB RIDDLER COMP 700x45C |
| Přední náboj | SHIMANO GRX RS470 |
| Zadní náboj | SHIMANO GRX RS470 |
| Ráfky | DT SWISS G 540 622X24 |
| Paprsky | STANDARD STEEL |
| Niple | STANDARD BRASS |
| Řídítka | ALUMINIUM 440 MM 31.8 |
| Představec | ALUMINIUM 80MM/12° |
| Gripy | FIZIK TERRA MICROTEX |
| Omotávka | FSA 1-1/8"/1.5" |
| Sedlo | SELLE ROYAL RUN COMFORT GROOVE |
| Sedlovka | ALUMINIUM 27,2X400MM |
| Objímka na sedlovku | STANDARD KROSS |
| Pedály | bez pedálů |
| Kód produktu | 91075221 |
| Počet rychlostí: | 11 rychlostí |
| Výška jezdce: | 170 - 180 cm, 180 - 190 cm |
| Rok výroby: | 2024 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | černá, šedá |
| Velikost rámu: | L |
| Typ brzd: | kotoučová hydraulická |
Podobné zboží
Detailní popis produktu Horská cyklistika, zvláště tehdy kdy přemý...
Řada Spider Vám zajistí uvolněný vzpřímenější posed, bezproblémovou...
Juniorské kolo Kross Level JR 2.0 24" - model 2022 je moderní junio...
Závodní 29“ hardtail Pells Razzer Race je rychlé a agilní XC kolo s...
