- Domů >
- Pánská kola >
- Horská kola >
- Horská kola 29 >
- Merida Big.Nine 400 Matt Black(Silver/White) 2019
Merida Big.Nine 400 Matt Black(Silver/White) 2019
- Více variant
Merida Big.Nine 400 je bike pro široké spektrum jezdců. Hodí se na rychlé vyjížďky s kamarády, pohodové výlety s rodinou či na občasné závodění. Kolu nechybí lehký rám s pohodlnou geometrií, vzduchová vidlice Suntour, či převody 1x10. Díky velké škále velikostí si vybere opravdu každý!
Výrobce Merida Kód produktu 91065161
| Kód produktu | 91065161 |
| Počet rychlostí: | 10 rychlostí |
| Rok výroby: | 2019 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | bílá, šedá, černá |
RÁM BIG.NINE/SEVEN TFS
Rám z double butted trubek z hliníkové slitiny 6061 tvarovaných technologií technoforming s uvolněnou geometrií. Vybaven je nejmodernějšími prémiovými technologiemi jako jsou hladké svary "smooth welding", kónická hlavová trubka, pozice zadní brzdy uvnitř zadní stavby, vnitřním vedením lanek, jakož i montážními body pro blatníky, nosiče a stojan.
PŘIPRAVENY PRO TELESKOPICKOU SEDLOVKU
Všechny modely od úrovně BIG.NINE / SEVEN 40 mají sedlovou trubku o průměru 30,9 mm. Zvětšená styčná plocha zvyšuje pevnost v místě spojení horní rámové a sedlové trubky a navíc umožňuje instalaci teleskopické sedlovky. Modely od úrovně BIG.NINE LIMITED a vyšší umožňují vedení kabelů vnitřkem rámu, u ostatních modelů je třeba použít externí vedení kabelů.
SMART ENTRY
Lanka, bowdeny a brzdové hadičky jsou uchyceny v napnutém stavu, aby se předešlo jejich klepání při jízdě v náročném terénu. Všechny vstupy se dají vyměnit, aby bylo možné vést Di2, hydraulické hadičky, brzdové hadičky, řadící lanka apod.
Rám: BIG.NINE TFS
Velikosti: S M L XL XXL
Vidlice: Suntour XCR32 RL-R, Air, 100mm suspension travel, Tapered,
Remote lockout
Přesmykač: no
Přehazovačka: Shimano Deore Shadow+
Řazení: no / Shimano Deore
Brzdové páky: Shimano MT-200
Brzdy: Shimano MT-200
Kliky: Alpha Drive 1x, 30 teeth
Řetěz: KMC X10-1
Náboj přední: Shimano TX505, 100x9mm width, 32 spoke holes, Centerlock
Náboj zadní: Shimano TX505, 135x9mm width, 32 spoke holes, Centerlock
Ráfky: MERIDA Comp CC, 20mm inner width
Kazeta: Sunrace CSMS2, 11-42 teeth, 10 speed
Plášť přední: Maxxis Ikon, 29x2.2", fold
Plášť zadní: Maxxis Ikon, 29x2.2", fold
Paprsky: Black stainless
Představec: MERIDA Comp CC, 31.8mm diameter, 6° stem angle
Řídítka: MERIDA Expert CC, 720mm width, 10mm rise
Hlavové složení: MERIDA M4455, 2191025897
Sedlovka: MERIDA Comp CC, 30.9mm diameter, 0mm setback
Sedlo: MERIDA Comp CC
Pedály: VP, VPE-891


| Kód produktu | 91065161 |
| Počet rychlostí: | 10 rychlostí |
| Rok výroby: | 2019 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | bílá, šedá, černá |
UPOZORNĚNÍ:
Pokud je vaše výška postavy na rozmezí dvou velikostí rámů, platí následující pravidlo:
- Pro sportovní jízdu si vyberte menší velikost rámu
- Pokud chcete jezdit s komfortnějším posedem, vyberte si větší velikost rámu
- Pokud používáte odpruženou sedlovku, měli byste z velikosti rámu odečítat přibližně 3cm
Výšku rámu v místě obkročení najdete v tabulce s geometrií rámu na stránce produktu. Pro zobrazení informací klikněte na záložku "geometrie".
CELOODPRUŽENÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
MATTS MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 160 - 167 cm |
| M | 167 - 176 cm |
| L | > 177 cm |
PEVNÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | 187 - 196 cm |
| XXL | > 192 cm |
ROAD RACE
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| 4XS | < 152 cm |
| 3XS | 148 - 157 cm |
| XXS | 153 - 162 cm |
| XS | 158 - 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TRIATLON
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | > 177 cm |
FITNESS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
GRAVEL
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – MISSION CX
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – CYCLO CROSS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TREKKING – CROSSWAY TFS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
E-MOUNTAINBIKES
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
E-TREKKING
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
E-CITY
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 158 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 160 - 177 cm |
| L | 168 - 185 cm |
| XL | > 180 cm |
Podobné zboží
POKUD HLEDÁTE POHODLNÉ A SPOLEHLIVÉ HORSKÉ KOLO ZA PŘÍJEMNOU CENU, ...
KROSS LEVEL 6.0 KROSS Level 6.0 je model s novým pokročilým hliník...
Hliníkový 29kolový hardtail s jedno převodníkem, 100mm vzduchovou o...
Náš základní trailový hardtail s moderní geometrií, odpruženou vidl...
