- Domů >
- Pánská kola >
- Horská kola >
- Horská kola 29 >
- MERIDA BIG.NINE 400 Silk Dark Grey(Black) 2026...
MERIDA BIG.NINE 400 Silk Dark Grey(Black) 2026 vel. XL
- Více variant
Ještě schopnější v terénu, ale stejně univerzální každý den. Náš aktualizovaný hliníkový rám má novou geometrii, průchodnost pro rychlá 29" kola a pláště 2,4", zatímco vidlice RockShox 120 mm tlumí nárazy.
Výrobce Merida Kód produktu 26BNT40A Ean produktu 2601321
- Zvolte variantu:
-
L
Skladem
MERIDA BIG.NINE 400 Silk Dark Grey(Black) 2026 vel. L
Lexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
M
Skladem
MERIDA BIG.NINE 400 Silk Dark Grey(Black) 2026 vel. M
Mexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
S
Skladem
MERIDA BIG.NINE 400 Silk Dark Grey(Black) 2026 vel. S
Sexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
XL
Skladem
MERIDA BIG.NINE 400 Silk Dark Grey(Black) 2026 vel. XL
XLexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
XXL
Skladem
MERIDA BIG.NINE 400 Silk Dark Grey(Black) 2026 vel. XXL
XXLexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 26BNT40A |
| Ean produktu | 2601321 |
| Počet rychlostí: | 11 rychlostí |
| Výška jezdce: | 180 - 190 cm, 190 cm a více |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | šedá |
| Velikost rámu: | XL |
Nový hliníkový rám s vylepšenou geometrií zajišťuje lepší ovladatelnost v terénu a spolu s vidlicí RockShox Judy 120 mm přináší spoustu zábavy mimo silnice. Rychlá 29" kola s plášti Maxxis 2,4" zaručují plynulou jízdu, řazení Shimano CUES nabízí široký rozsah převodů a spolehlivý systém s jednopřevodníkem. Hydraulické kotoučové brzdy poskytují jistý výkon za všech podmínek a připraví tě na každý trail.
V náročném světě cross-country horské cyklistiky zůstává klasický hardtail jedním z nejčistších nástrojů. Řada BIG.NINE s 29" koly nabízí volbu karbonového rámu nebo dvou různých hliníkových rámů, aby vyhověla všem rozpočtům. Nejnovější rámy z karbonu CF a hliníku LITE nabízejí skutečně moderní geometrii s vyšší průchodností rámu a stabilitou ovládání, aby lépe zvládaly náročné závodní tratě dneška. Mají také verze TR připravené pro downcountry, které zvyšují zdvih vidlice a přidávají agresivní pláště a teleskopické sedlovky. Pro začínající jezdce nabízí aktualizovaný BIG.NINE TFS pohodlnější geometrii a stavby, které poskytují vysokou hodnotu a všestrannost na i mimo trať, zatímco modely BIG.SEVEN TFS s 27,5" koly lépe sedí menším jezdcům. Naše klasické XC hardtaily jsou páteří nabídky a ukazují obrovské zkušenosti a znalosti, které jsme získali za více než půl století výroby kol. Řada BIG.NINE představuje symbiózu moderní technologie rámů, pečlivého zpracování a řemeslné kvality, za kterou stojí značka „Made in Taiwan“.
Specifikace
* Nový hliníkový rám TFS s průchodností plášťů 2,4"
* Upravená geometrie pro jisté ovládání v terénu
* Vzduchová vidlice RockShox Judy Gold, zdvih 120 mm s možností zamykání
* Hydraulické kotoučové brzdy Shimano a pohon CUES 1x11
* Kola MERIDA COMP CC 29" s plášti Maxxis 2,4"
* MERIDA doplňky s řídítky přizpůsobenými velikosti rámu
Detailní specifikace
| Rám: | BIG.NINE TFS V; MAT aluminum; 29 WHS; 135x9 AST; BSA BBR; Smooth welding |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | |
| Ovládací páka: | |
| Vidlice: | Rock Shox Judy Gold RL; Air; 120 STR; Tapered; Lockout; 51mm fork offset |
| Brzdy přední: | Shimano M4100; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano M4100; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CUES U6000; 32 ATC |
| Kliky / délka | 170mm for all sizes |
| Středové složení: | Shimano MT500 |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000; GS |
| Kazeta: | SunRace CS-UX700 EA5; 11-50 ATC; Linkglide |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Grip: | MERIDA COMP TR |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 10 RHB; S: 720 WHB; M/L/: 740 WHB; XL/XXL: 760 WHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / délka | S: 50mm, M-L:60 mm, XL-XXL: 70 mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.55R/57 |
| Náboj přední: | Shimano QC300; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano QC300-HM; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC II; 25 IWR; MAT aluminium; tubeless ready |
| Páska do ráfku | |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlová objímka | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP TR IV; 30.9 DSP; 0 SSB; S: 125 SPT - M/L: 150 SPT - XL/XXL 175 SPT |
| Řazení přední: | Shimano SL-MT500-IL |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U6000 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon Race; 29x2.4" |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.4" |
| Kód produktu | 26BNT40A |
| Ean produktu | 2601321 |
| Počet rychlostí: | 11 rychlostí |
| Výška jezdce: | 180 - 190 cm, 190 cm a více |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | šedá |
| Velikost rámu: | XL |
UPOZORNĚNÍ:
Pokud je vaše výška postavy na rozmezí dvou velikostí rámů, platí následující pravidlo:
- Pro sportovní jízdu si vyberte menší velikost rámu
- Pokud chcete jezdit s komfortnějším posedem, vyberte si větší velikost rámu
- Pokud používáte odpruženou sedlovku, měli byste z velikosti rámu odečítat přibližně 3cm
Výšku rámu v místě obkročení najdete v tabulce s geometrií rámu na stránce produktu. Pro zobrazení informací klikněte na záložku "geometrie".
CELOODPRUŽENÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
MATTS MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 160 - 167 cm |
| M | 167 - 176 cm |
| L | > 177 cm |
PEVNÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | 187 - 196 cm |
| XXL | > 192 cm |
ROAD RACE
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| 4XS | < 152 cm |
| 3XS | 148 - 157 cm |
| XXS | 153 - 162 cm |
| XS | 158 - 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TRIATLON
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | > 177 cm |
FITNESS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
GRAVEL
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – MISSION CX
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – CYCLO CROSS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TREKKING – CROSSWAY TFS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
E-MOUNTAINBIKES
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
E-TREKKING
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
E-CITY
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 158 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 160 - 177 cm |
| L | 168 - 185 cm |
| XL | > 180 cm |
Podobné zboží
Krásná černá barva, skvělé komponenty a nový povedený rám modelu Ga...
Stejná zábavná ovladatelnost a schopnosti zvládat stezky jako u vyš...
