- Domů >
- Pánská kola >
- Horská kola >
- Horská kola 29 >
- MERIDA BIG.NINE TR 8000 Silk Transparent Blue(Silver)...
MERIDA BIG.NINE TR 8000 Silk Transparent Blue(Silver) 2026 vel. XL
- Více variant
Cross-country i downcountry – toto kolo je připravené na vše. Zachovali jsme rychlost našeho nejnovějšího karbonového rámu, ale zvětšili zdvih na 120 mm, doplnili trailové pláště a teleskopickou sedlovku pro dokonalou kontrolu.
Výrobce Merida Kód produktu 26BNC80B Ean produktu 2601057
- Zvolte variantu:
-
L
Skladem
MERIDA BIG.NINE TR 8000 Silk Transparent Blue(Silver) 2026 vel. L
Lexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
M
Skladem
MERIDA BIG.NINE TR 8000 Silk Transparent Blue(Silver) 2026 vel. M
Mexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
XL
Skladem
MERIDA BIG.NINE TR 8000 Silk Transparent Blue(Silver) 2026 vel. XL
XLexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 26BNC80B |
| Ean produktu | 2601057 |
| Počet rychlostí: | 12 rychlostí |
| Výška jezdce: | 180 - 190 cm, 190 cm a více |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Karbon |
| barva: | modrá |
| Velikost rámu: | XL |
Rychlost cross-country, výkon trailového kola. Nejnovější BIG.NINE TR 8000 zvyšuje sjezdové schopnosti našeho progresivního karbonového rámu díky vidlici se zdvihem 120 mm, agresivnějším plášťům a teleskopické sedlovce pro lepší kontrolu. Dlouhý zdvih teleskopické sedlovky a vidlice RockShox SID zajišťují přesné ovládání, zatímco bezdrátové řazení SRAM GX T-Type a lehký karbonový set kol Reynolds umožňují bleskovou rychlost do kopce i z kopce. Cross-country i downcountry – toto kolo je připravené na vše.
Pokud jde o náročný svět cross-country horské cyklistiky, klasický hardtail zůstává jedním z nejčistších nástrojů pro tuto disciplínu. Řada BIG.NINE s koly 29" nabízí možnost karbonového nebo dvou různých hliníkových rámů, aby poskytla jízdu pro všechny rozpočty. Nejnovější karbonový rám CF a hliníkový rám LITE u modelů BIG.NINE nabízejí moderní geometrii s vyšším průchodem rámu a stabilitou při ovládání pro lepší zvládání náročných závodních tratí současnosti. Mají také verze TR připravené na downcountry, které zvětšují zdvih vidlice a doplňují agresivní pláště a teleskopické sedlovky. Pro začínající jezdce nabízí aktualizovaný BIG.NINE TFS uvolněnější geometrii a stavby, které poskytují skvělou hodnotu a všestrannost na stezce i mimo ni, zatímco modely BIG.SEVEN TFS s koly 27,5" jsou vhodné pro nižší jezdce. Naše klasické XC hardtaily jsou páteří naší nabídky a ukazují obrovské množství zkušeností a znalostí, které jsme získali během více než půl století výroby kol. Řada BIG.NINE představuje symbiózu moderní rámové technologie, důrazu na detail a řemeslného zpracování, za kterým stojí značka „Made in Taiwan“.
Specifikace
* Karbonový rám CF3, šířka pro pláště 2,4"
* Progresivní geometrie s velikostmi AGILOMETER pro jisté ovládání
* Vidlice Fox 34 SC se 120 mm zdvihem pro lepší sjezdy
* Bezdrátové 12-rychlostní řazení SRAM GX T-Type
* Lehký karbonový set kol Reynolds s trailovými plášti
* Lehká teleskopická sedlovka MERIDA TEAM TR SL s ovládací pákou na řídítkách
Detailní specifikace
| Rám: | BIG.NINE TR CF3 III; MAT carbon; 29x2.4" max WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | |
| Ovládací páka: | Rock Shox Twistloc |
| Vidlice: | Rock Shox SID Select+; Air; 120 STR; 2 position remote lockout; 29x2.4" max. WHS; 44mm fork offset |
| Brzdy přední: | Sram Level Bronze stealth; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Sram Level Bronze stealth; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Sram Centerline; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram Centerline; 160mm |
| Řetěz: | Sram GX Eagle Transmission; Flattop |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Sram GX Eagle; 34 ATC |
| Kliky / délka | 170 mm for all sizes |
| Středové složení: | Sram DUB BSA 73 MTB Wide |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Sram GX Eagle Transmission AXS; wireless; T-Type |
| Kazeta: | Sram GX Eagle Transmission; 10-52 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Grip: | MERIDA TEAM CC |
| Řídítka: | MERIDA TEAM CC II; MAT carbon; 760 WHB; 12.5 RHB |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD; incl. MERIDA SMART MOUNT |
| Představec / délka | 60mm |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Reynolds TR 309 XC; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 30 IWR; Centerlock; Sram 12 Speed; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included); Lifetime warranty |
| Páska do ráfku | |
| Sedlo: | Prologo Scratch M5 PAS Tirox; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM TR SL; 30.9 DSP; 0 SSB; S/M: 150 SPT - L/XL/XXL: 170 SPT |
| Řazení přední: | Sram dropper lever MMX |
| Řazení zadní: | Sram AXS POD Controller |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C EXO |
| Košík na láhev: | |
| E-Shift parts-1 | Sram EP POWERPACK 1 BATTERY |
| E-Shift parts-2 | |
| Other | MERIDA SMART MOUNT; Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light Mount |
| Other 2 | |
| Other 3 | V-mount adapter |
| Other 5 | MERIDA Multitool with saddlebox |
| Kód produktu | 26BNC80B |
| Ean produktu | 2601057 |
| Počet rychlostí: | 12 rychlostí |
| Výška jezdce: | 180 - 190 cm, 190 cm a více |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Karbon |
| barva: | modrá |
| Velikost rámu: | XL |
UPOZORNĚNÍ:
Pokud je vaše výška postavy na rozmezí dvou velikostí rámů, platí následující pravidlo:
- Pro sportovní jízdu si vyberte menší velikost rámu
- Pokud chcete jezdit s komfortnějším posedem, vyberte si větší velikost rámu
- Pokud používáte odpruženou sedlovku, měli byste z velikosti rámu odečítat přibližně 3cm
Výšku rámu v místě obkročení najdete v tabulce s geometrií rámu na stránce produktu. Pro zobrazení informací klikněte na záložku "geometrie".
CELOODPRUŽENÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
MATTS MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 160 - 167 cm |
| M | 167 - 176 cm |
| L | > 177 cm |
PEVNÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | 187 - 196 cm |
| XXL | > 192 cm |
ROAD RACE
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| 4XS | < 152 cm |
| 3XS | 148 - 157 cm |
| XXS | 153 - 162 cm |
| XS | 158 - 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TRIATLON
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | > 177 cm |
FITNESS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
GRAVEL
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – MISSION CX
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – CYCLO CROSS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TREKKING – CROSSWAY TFS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
E-MOUNTAINBIKES
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
E-TREKKING
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
E-CITY
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 158 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 160 - 177 cm |
| L | 168 - 185 cm |
| XL | > 180 cm |
Podobné zboží
Krásná černá barva, skvělé komponenty a nový povedený rám modelu Ga...
Řada Spider Vám zajistí uvolněný vzpřímenější posed, bezproblémovou...
Náročnější XC tratě vyžadují schopnější kola – přesně to jsme vytvo...
Náročnější XC tratě vyžadují schopnější kola – přesně to jsme vytvo...
