- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště na dětská kola >
- Schwalbe Downtown 24x1 3/8 37-540 KevlarGuard...
Schwalbe Downtown 24x1 3/8 37-540 KevlarGuard šedá/černá 2grip
Výrobce schwalbe Kód produktu 10281643 Ean produktu 4026495738729
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 10281643 |
| Ean produktu | 4026495738729 |
Technologie

Linie kvality Active line
Spolehlivá kvalita s velmi hodnotnou kostrou 50 EPI

2grip
Pláště šetrné k rukám. Boční strana je úplně hladká. Pláště kloužou měkce okolo ruky. Je to standard u všech Schwalbe plášťů pro vozíky.Patentováno.

Ochrana 3 KevlarGuard
Ochranný pás z přírodního kaučuku vyztužený kevlarovými vlákny.
Parametry
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | Šedá/černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 3,5-5,0 bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 24x1 3/8 ETRTO 37-540 |
| Rozměr | 24" |
| Směs | GRC |
| Váha pláště (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 520 g |
| Velikost | 24" |
Podobné zboží
Super Moto-X s šířkou až 70 mm, velkým objemem a maximálním zatížen...
Allround závodní plášť. Rychlý, spolehlivý a agilní, nový Schwalbe ...
Hans Dampf je zábava! Obrovský objem, agresivní profil a vysoce kva...
Náš základní model s top vybavením.Účinná ochrana proti defektu,ruc...
