- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe HANS DAMPF 27.5x2.35 SuperTrail TLE...
Schwalbe HANS DAMPF 27.5x2.35 SuperTrail TLE AddixSoft skládací
Všestranný pro All Mountain a Enduro. Vše, co zvyšuje zábavu na kole, má Hans Dampf v sobě. Pro jisté jízdní vlastnosti a maximální ochranu proti propíchnutí na náročných trasách do kopce i z kopce.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1160110401 Ean produktu 4026495877398
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 1160110401 |
| Ean produktu | 4026495877398 |
- přesné umístění bloků pro kontrolované chování v limitních situacích
- kombinace velkých a malých postranních bloků poskytuje jezdci optimální přilnavost na různých druzích povrchu
- polootevřené bloky zajišťují optimální samočištění s nízkým valivým odporem
PARAMETRY
| Rychlost | 5/10 |
| Záběr off-road | 8/10 |
| Ochrana | 8/10 |
| Životnost | 8/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 1,6-3,5 bar |
| Rozměr pláště | 27,5x2,35 ETRTO 60-584 |
| Směs | Addix Soft |
| Max.zatížení při max.tlaku | 115 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1000 g |
| Duše | 19, 21, 19A, 21A, 21AP, 21+AP, 21F |
| Rozměr | 27,5" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Soft
Směs vhodná pro náročný all mountain, trail, enduro a downhill.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

SUPER TRAIL
3 vrstvy kostry Snake Skin stabilní vrstva tkaniny přes celý plášť.
Chrání bok a běhoun před průpichy a proříznutím. APEX efektivní ochrana proti defektu.
CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště.Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
