- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe HANS DAMPF 27.5x2.60 SuperGravity TLE...
Schwalbe HANS DAMPF 27.5x2.60 SuperGravity TLE AddixSoft skládací
Všestranný pro All Mountain a Enduro. Vše, co zvyšuje zábavu na kole, má Hans Dampf v sobě. Pro jisté jízdní vlastnosti a maximální ochranu proti propíchnutí na náročných trasách do kopce i z kopce.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1165402501 Ean produktu 4026495878432
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 1165402501 |
| Ean produktu | 4026495878432 |
- přesné umístění bloků pro kontrolované chování v limitních situacích
- kombinace velkých a malých postranních bloků poskytuje jezdci optimální přilnavost na různých druzích povrchu
- polootevřené bloky zajišťují optimální samočištění s nízkým valivým odporem
PARAMETRY
| Rychlost | 5/10 |
| Záběr off-road | 8/10 |
| Ochrana | 9/10 |
| Životnost | 8/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,2-2,6 bar |
| Rozměr pláště | 27,5x2,6 ETRTO 65-584 |
| Směs | Addix Soft |
| Max.zatížení při max.tlaku | 115 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1165 g |
| Duše | 19F,21F |
| Rozměr | 27,5" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Soft
Směs vhodná pro náročný all mountain, trail, enduro a downhill.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

SUPER GRAVITY
4 vrstvy kostry ze stabilního polyamidu SNAKE SKIN vrstva tkaniny přes celý plášť,chrání bok a běhoun před průpichy a proříznutím.
APEX Efektivní ochrana proti defektu. Stabilizuje boční stěnu CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště.
Silná skládací kevlarová patka pláště.
Podobné zboží
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
