- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe Hurricane 27.5x2.25 Addix RaceGuard reflexní...
Schwalbe Hurricane 27.5x2.25 Addix RaceGuard reflexní pruh
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hurricane jede rychle díky hladkému středovému pruhu a na asfaltu je téměř neslyšný. Robustní boční bloky pro dostatek záběru na lesních cestách a štěrku vytvářejí vynikající vlastnosti v terénu. Optimální mikrozářezy v krajní oblasti běhounu zajišťují bezpečnou jízdu v zatáčkách.Hurricane je vynikající terénní plášť pro cyklisty, kteří chtějí být rychlí na silnici a očekávají, že jejich pneumatiky budou bez omezení působit v lehkém terénu. Optimalizovaný pro E-MTB, nový Hurricane je nyní také k dispozici až do šířky 62 mm, s technologií DoubleDefense pro nejvyšší nároky na bezpečnost proti propíchnutí.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11159064 Ean produktu 4026495864176
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 11159064 |
| Ean produktu | 4026495864176 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4,5/10 |
| Záběr silnice | 4/10 |
| Záběr off-road | 4/10 |
| Ochrana | 4/10 |
| Životnost | 4/10 |
| Barevné provedení | černá+reflexní pruh |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 2,0-4,0 bar |
| Tech. ochrana | RaceGuard |
| Rozměr pláště | 27,5x2,25 ETRTO 57-584 |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 105 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 735 g |
| Duše | 19,19A,21,21A,21F |
| Rozměr | 27,5" |
TECHNOLOGIE

Reflex
Reflexní pruh se rozsvítí při nasvícení reflektorem.

ADDIX Performance
Velmi trvanlivá směs, široký rozsah použití.

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

Ochrana 4 RaceGuard
RaceGuard. Dvojitá vrstva nylonové tkaniny. Dobrá ochrana pro lehké sportovní pláště.
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Kojak nedělá kompromisy. Je doma na silnici.Rychlý a sportovní slic...
Závodník . Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme Raci...
Specialista pro přední kolo. Úplně nový, extraagresivní profil XC s...
