- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Silniční pláště >
- Schwalbe Lugano II 28-622 KevlarGuard černá skládací
Schwalbe Lugano II 28-622 KevlarGuard černá skládací
Ještě nikdy nebyl základní model Schwalbe tak dobrý! Tato aktualizace za to opravdu stála. Ochrana proti defektu K-Guard, hladká kostra 50 EPI a vylepšená směs Silica dávají Luganu II působivý závodní výkon za vynikající cenu. V šířce 25 mm je Lugano II k dispozici také v atraktivních barvách Classic-Skin, Blue Stripes, Red-Stripes a WhiteStripes
Výrobce schwalbe Kód produktu 11654010 Ean produktu 4026495862752
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 11654010 |
| Ean produktu | 4026495862752 |
Ještě nikdy nebyl základní model Schwalbe tak dobrý! Tato aktualizace za to opravdu stála. Ochrana proti defektu K-Guard, hladká kostra 50 EPI a vylepšená směs Silica dávají Luganu II působivý závodní výkon za vynikající cenu. V šířce 25 mm je Lugano II k dispozici také v atraktivních barvách Classic-Skin, Blue Stripes, Red-Stripes a WhiteStripes
PARAMETRY
| Rychlost | 3,5/10 |
| Záběr silnice | 4,5/10 |
| Záběr off-road | 1,5/10 |
| Ochrana | 3/10 |
| Životnost | 4/10 |
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 6,0-8,0 bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 28x1,1 ETRTO 28-622 |
| Směs | Silica |
| Max.zatížení při max.tlaku | 65 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 310 g |
| Duše | 15,16,17,18 |
| Rozměr | 28" |
TECHNOLOGIE

Linie kvality Active line
Spolehlivá kvalita s velmi hodnotnou kostrou 50 EPI

LiteSkin
Nejlehčí volba.LiteSkin pláště nemají bok SnakeSkin,mají ale stabilní jádro.

Ochrana 3 KevlarGuard
Ochranný pás z přírodního kaučuku vyztužený kevlarovými vlákny.
Podobné zboží
Vyvinut speciálně pro e-biky.Nový Energizer Plus má modern, dynamic...
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné variant...
Ještě nikdy nebyl základní model Schwalbe tak dobrý! Tato aktualiza...
S ochranou kolem dokola. DD znamená Double Defense. K pásu RaceGuar...
