- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe plášť BIG BETTY 27.5x2.40 SuperGravity TLE...
Schwalbe plášť BIG BETTY 27.5x2.40 SuperGravity TLE Addix Soft bronze skin skládací
V úterý u Vás doma
| Kód produktu | 11654373 |
Vybavena vším, co moderní technologie plášťů nabízí. Sjezdový a enduro všestranný plášť pro suché až mokré povrchy. Big Betty pracuje perfektně na zadním kole v kombinaci s naší milovanou Magic Mary.
- dlouhé hrany pro maximální brzdnou trakci
- extrémně stabilní stranové bloky pro vynikající přilnavost v zatáčkách
- otevřený a agresivní profil pro výbornou přilnavost a vynikající samočištění
PARAMETRY
| Rychlost | |
| Záběr off-road | |
| Ochrana | |
| Životnost | |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | bok bronze skin |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | max.3,5 bar |
| Rozměr pláště | 27,5x2,4 ETRTO 62-584 |
| Směs | Addix Soft |
| Max.zatížení při max.tlaku | 115 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1250 g |
| Duše | 21, 21A, 21AP, 21+AP, 21F |
| Rozměr | 27,5" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Soft
Směs vhodná pro náročný all mountain, trail, enduro a downhill.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h

SUPER GRAVITY
4 vrstvy kostry ze stabilního polyamidu SNAKE SKIN vrstva tkaniny přes celý plášť,chrání bok a běhoun před průpichy a proříznutím.
APEX Efektivní ochrana proti defektu. Stabilizuje boční stěnu CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště.
Silná skládací kevlarová patka pláště.
Podobné zboží
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
