- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Krosové a trekingové pláště >
- Schwalbe plášť CX Comp 40-622 KevlarGuard černá+reflexní...
Schwalbe plášť CX Comp 40-622 KevlarGuard černá+reflexní pruh
Allterain plášť s odpovídajícím semi-slick profilem pro lehké odvalování a dobrý záběr v zatáčkách v lehkém offroadovém terénu.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1115036801 Ean produktu 4026495676335
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 1115036801 |
| Ean produktu | 4026495676335 |
PARAMETRY
| Rychlost | 3 |
| Záběr silnice | 3 |
| Záběr off-road | 3 |
| Ochrana | 3 |
| Životnost | 3 |
| Stupeň ochrany | 3 |
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | Černá+reflexní pruh |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 2,5-4,5 bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 28x1,5 ETRTO 40-622 |
| Směs | SBC |
| Max.zatížení při max.tlaku | 80 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 550 g |
| Duše | 17,18,19,19A |
| Rozměr | 28" |
Podobné zboží
Jeden za všechny. Podmanivý trvalý bestseller s vynikajícími všestr...
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Městský, osobitý a dynamický .Road Cruiser okouzlí svým příjemným d...
Allterain plášť s odpovídajícím semi-slick profilem pro lehké odval...
