- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Krosové a trekingové pláště >
- Schwalbe plášť Land Cruiser 42-622 KevlarGuard černá
Schwalbe plášť Land Cruiser 42-622 KevlarGuard černá
Land Cruiser v základní verzi . S pásem K-Guard o něco menší ochrana proti propíchnutí, ale menší hmotnost a snadnější odvalování.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11101043 Ean produktu 4026495775243
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 11101043 |
| Ean produktu | 4026495775243 |
PARAMETRY
| Rychlost | 3 |
| Záběr silnice | 3 |
| Záběr off-road | 3 |
| Ochrana | 3 |
| Životnost | 3 |
| Stupeň ochrany | 3 |
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 3,5-6,0 bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 28x1,6 ETRTO 42-622 |
| Směs | SBC |
| Max.zatížení při max.tlaku | 100 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 750 g |
| Duše | 17,18,19,19A |
| Rozměr | 28" |
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Městský, osobitý a dynamický .Road Cruiser okouzlí svým příjemným d...
Allterain plášť s odpovídajícím semi-slick profilem pro lehké odval...
Allterain plášť s odpovídajícím semi-slick profilem pro lehké odval...
