- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 26" >
- Schwalbe Pro One 26x1.1 Addix Race...
Schwalbe Pro One 26x1.1 Addix Race MicroSkin TLE HS-462 skládací
Tubeless Easy High-End silniční plášť. Spojuje Souplesse, rychlost a ovládání na nejvyšší úrovni. Nejlepší silniční plášť Schwalbe jaký kdy byl vyvinut.. S nejnovější konstrukcí Souplesse Carcass, která integruje technologii Tubeless Easy nejpokročilejším způsobem, je Pro One měřítkem pro závodní pláště Tubeless. Žádný jiný plášť nedává jezdci tolik kontroly a bezpečnosti jako Pro One. Pocit jízdy připomíná pružné chování klasického dušového pláště. A je rychlý. Integrovaná technologie Tubeless Easy a nová závodní směs ADDIX jsou bezkonkurenční kombinací pro nejvyšší rychlost. Současně je Pro One stále ovladatelný - v nejrychlejších sjezdech , v extrémních náklonech, za jakýchkoliv podmínek. Kromě vysokého ochranného faktoru technologie TLE chrání high-tech tkanina V-Guard před řezy a defekty.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11653950 Ean produktu 4026495861779
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 11653950 |
| Ean produktu | 4026495861779 |
Tubeless Easy High-End silniční plášť. Spojuje Souplesse, rychlost a ovládání na nejvyšší úrovni. Nejlepší silniční plášť Schwalbe jaký kdy byl vyvinut.. S nejnovější konstrukcí Souplesse Carcass, která integruje technologii Tubeless Easy nejpokročilejším způsobem, je Pro One měřítkem pro závodní pláště Tubeless. Žádný jiný plášť nedává jezdci tolik kontroly a bezpečnosti jako Pro One. Pocit jízdy připomíná pružné chování klasického dušového pláště. A je rychlý. Integrovaná technologie Tubeless Easy a nová závodní směs ADDIX jsou bezkonkurenční kombinací pro nejvyšší rychlost. Současně je Pro One stále ovladatelný - v nejrychlejších sjezdech , v extrémních náklonech, za jakýchkoliv podmínek. Kromě vysokého ochranného faktoru technologie TLE chrání high-tech tkanina V-Guard před řezy a defekty.
Plášť TLE byl speciálně navržen pro bezdušovou aplikaci a nabízí tak zdaleka nejlepší výkon.
PARAMETRY
| Rychlost | 5,5/10 |
| Záběr silnice | 6/10 |
| Záběr off-road | 1,5/10 |
| Ochrana | 6/10 |
| Životnost | 5,5/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 127 |
| Min/max tlak | 4,0-6,5 bar |
| Tech. ochrana | MicroSkin |
| Rozměr pláště | 26x1,1 ETRTO 28-559 |
| Směs | ADDIX Race |
| Max.zatížení při max.tlaku | 75 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 275 g |
| Duše | 12A |
| Rozměr | 26" |
TECHNOLOGIE

MicroSkin tubeless easy
Integrovaná tkanina MicroSkin zajišťuje těsnost,garantuje stabilně vysoký tlak, zlepšuje ochranu proti proříznutí. Patentováno

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Race
Speciální směs pro rychlá silniční kola.

Souplesse
Speciální kostra závodních plášťů
Podobné zboží
Lehčí, větší záběr, rychlejší. Turbo mezi plášti s hřeby. Se svými ...
Plášť pro fat biky. Extrémně lehký. S velkým objemem je možno jezdi...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Všestranný pro All Mountain a Enduro. Vše, co zvyšuje zábavu na kol...
