- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště na dětská kola >
- Schwalbe ROCKET RON 20x2.25 Super Race...
Schwalbe ROCKET RON 20x2.25 Super Race AddixSpeed TLE skládací
Cross country raketa. Kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na nejvyšší úrovni. Vynikající všestranný závodník. - vylepšená konstrukce profilu pro nízký valivý odpor s velmi dobrou přilnavostí - velké mezery pro vynikající samočištění - stabilní boční bloky
Výrobce schwalbe Kód produktu 1165401601 Ean produktu 4026495876315
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 1165401601 |
| Ean produktu | 4026495876315 |
PARAMETRY
| Rychlost | 8/10 |
| Záběr | 7/10 |
| Ochrana | 7/10 |
| Životnost | 6/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | max.3,7 bar |
| Rozměr pláště | 20x2,25 ETRTO 57-406 |
| Směs | Addix Speed |
| Max.zatížení při max.tlaku | 115 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 410 g |
| Duše | 7,7C,7D |
| Rozměr | 20" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speed
Směs pro závodníky XC.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

SUPER RACE
2 vrstvy kostry ze stabilního polyamidu RACEGUARD ochranný pás.
CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště. Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Super Moto-X s šířkou až 70 mm, velkým objemem a maximálním zatížen...
Městský, osobitý a dynamický.Road Cruiser okouzlí svým příjemným de...
Allround závodní plášť. Rychlý, spolehlivý a agilní, nový Schwalbe ...
Cross country raketa. Kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na...
