- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe TOUGH TOM 27.5x2.25 K-Guard
Schwalbe TOUGH TOM 27.5x2.25 K-Guard
Nejlepší volba pro začátečníky. Osvědčený profil XC a All Mountain. Správná volba pro těžší traily. Nejvhodnější pro přední kolo v kombinaci např. s Rapid Robem. K dostání ve velikostech kol 26 “, 27,5“ a 29 “a také v superširoké verzi 60 mm (27,5 x 2,35). - výrazné stranové bloky pro velkou boční podporu
Výrobce schwalbe Kód produktu 11159161 Ean produktu 4026495875592
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 11159161 |
| Ean produktu | 4026495875592 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4/10 |
| Záběr off-road | 6/10 |
| Životnost | 4/10 |
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 1,8-3,7 bar |
| Rozměr pláště | 27,5x2,25 ETRTO 57-584 |
| Směs | SBC |
| Max.zatížení při max.tlaku | 110 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 730 g |
| Rozměr | 27,5" |
Podobné zboží
Nejlepší volba pro začátečníky. Výborný XC plášť s vynikajícím dezé...
Nejlepší volba pro začátečníky. Výborný XC plášť s vynikajícím dezé...
Nejlepší volba pro začátečníky. Výborný XC plášť s vynikajícím dezé...
Nejlepší volba pro začátečníky. Osvědčený profil XC a All Mountain....
