- Domů >
- Elektrokola >
- Celoodpružená elektrokola >
- Giant 24 Trance X E+ 2 Messier...
Giant 24 Trance X E+ 2 Messier vel.S
- Více variant
- Zvolte variantu:
-
M
nedostupné
Giant 24 Trance X E+ 2 Messier vel.M
Mexterní sklad: K dodání do 2 dnů Náš centrální sklad (H.Počernice): K dodání do 2 dnů Čakovice: K dodání do 2 dnů Horní Počernice: K dodání do 2 dnů -
S
nedostupné
Giant 24 Trance X E+ 2 Messier vel.S
Sexterní sklad: K dodání do 2 dnů Náš centrální sklad (H.Počernice): K dodání do 2 dnů Čakovice: K dodání do 2 dnů Horní Počernice: K dodání do 2 dnů
| Kód produktu | 91049519 |
| Ean produktu | 4712878862883 |
| Kapacita baterie: | 625Wh |
| Počet rychlostí: | 12 rychlostí |
| Točivý moment: | 85NM |
| Motor: | Giant SyncDrive Pro powered by YAMAHA |
| Výška jezdce: | do 160 cm, 160 - 170 cm, 170 - 180 cm |
| Rok výroby: | 2024 |
| ø kol: | 29" vpředu a 27.5" Plus vzadu |
| Zdvih tlumičů: | 150 mm a více |
| Velikost rámu: | S |
Podobné zboží
Poslední kus
ZRYCHLETE VE STOUPÁNÍCH, PROPLUJTE SKALAMI A KAMENÍM, UŽIJTE SI VĚT...
152 999 Kč
109 990 Kč
Méně než 4 ks
144 990 Kč
112 990 Kč
Méně než 2 ks
119 990 Kč
94 990 Kč
Poslední kus
Špičkové elektrokolo s karbonovým rámem, závodním motorem BOSCH Per...
249 990 Kč
149 990 Kč
