- Domů >
- Pánská kola >
- Horská kola >
- Horská kola 29 >
- MERIDA BIG.NINE 60 Silk Pineapple Gold(Green) 2026...
MERIDA BIG.NINE 60 Silk Pineapple Gold(Green) 2026 vel. XXL
- Více variant
Kvalitní horský hardtail s 29" koly a vidlicí se zdvihem 120 mm. Aktualizovaná geometrie a kvalitní díly Shimano zajišťují zábavu v terénu i každodenní využití.
Výrobce Merida Kód produktu 26BN600B Ean produktu 2601162
- Zvolte variantu:
-
L
Skladem
MERIDA BIG.NINE 60 Silk Pineapple Gold(Green) 2026 vel. L
Lexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
M
Skladem
MERIDA BIG.NINE 60 Silk Pineapple Gold(Green) 2026 vel. M
Mexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
S
Skladem
MERIDA BIG.NINE 60 Silk Pineapple Gold(Green) 2026 vel. S
Sexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
XL
Skladem
MERIDA BIG.NINE 60 Silk Pineapple Gold(Green) 2026 vel. XL
XLexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
XXL
Skladem
MERIDA BIG.NINE 60 Silk Pineapple Gold(Green) 2026 vel. XXL
XXLexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá
V sobotu u Vás doma
| Kód produktu | 26BN600B |
| Ean produktu | 2601162 |
| Počet rychlostí: | 9 rychlostí |
| Výška jezdce: | 190 cm a více |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | zlatá |
| Velikost rámu: | XXL |
BIG.NINE 60 je cenově dostupný horský hardtail vhodný do terénu i na běžné ježdění. 29" kola a vidlice X-Fusion se zdvihem 120 mm zvládají nerovnosti. Lehký hliníkový rám s moderní geometrií zajišťuje zábavu i každodenní využití. Komponenty Shimano CUES 2x9 a hydraulické kotoučové brzdy jsou spolehlivé a odolné.
V náročném světě cross-country horské cyklistiky zůstává klasický hardtail jedním z nejčistších nástrojů. Řada BIG.NINE s 29" koly nabízí volbu karbonového rámu nebo dvou různých hliníkových rámů, aby vyhověla všem rozpočtům. Nejnovější rámy z karbonu CF a hliníku LITE nabízejí skutečně moderní geometrii s vyšší průchodností rámu a stabilitou ovládání, aby lépe zvládaly náročné závodní tratě dneška. Mají také verze TR připravené pro downcountry, které zvyšují zdvih vidlice a přidávají agresivní pláště a teleskopické sedlovky. Pro začínající jezdce nabízí aktualizovaný BIG.NINE TFS pohodlnější geometrii a stavby, které poskytují vysokou hodnotu a všestrannost na i mimo trať, zatímco modely BIG.SEVEN TFS s 27,5" koly lépe sedí menším jezdcům. Naše klasické XC hardtaily jsou páteří nabídky a ukazují obrovské zkušenosti a znalosti, které jsme získali za více než půl století výroby kol. Řada BIG.NINE představuje symbiózu moderní technologie rámů, pečlivého zpracování a řemeslné kvality, za kterou stojí značka „Made in Taiwan“.
Specifikace
* Aktualizovaný hliníkový rám TFS s prostorem pro pláště 2,4"
* Nová geometrie pro jistější ovládání v terénu
* Vzduchová vidlice X-Fusion, zdvih 120 mm, s možností uzamčení
* Hydraulické kotoučové brzdy Shimano a řazení CUES 2x9
* Kola MERIDA COMP CC 29" s plášti 2,4"
* Komponenty MERIDA včetně řídítek dle velikosti rámu
Detailní specifikace
| Rám: | BIG.NINE TFS V; MAT aluminum; 29 WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | X-Fusion Migo 32 Air; 120 STR; lockout; max. 29x2,4" WHS |
| Brzdy přední: | Shimano MT200; hydraulic brake |
| Brzdy zadní: | Shimano MT200; hydraulic brake |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | 0 |
| Kliky: | Shimano Cues U4002; 36-22 ATC; MAT Aluminium |
| Kliky / délka | 170mm |
| Středové složení | Shimano UN101 LL123 |
| Přesmykač: | Shimano Cues U4000 |
| Přehazovačka: | Shimano Cues U3020; SGS |
| Kazeta: | SunRace U98 CS-U98 ; 11-36 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE 536 |
| Gripy: | MERIDA COMP TR |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 15 RHB; S: 720 WHB; M/L/: 740 WHB; XL/XXL: 760 WHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Představec / délka | S: 50mm, M/L:60 mm, XL/XXL: 70 mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.55R/57SC/57B |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC II; 25 IWR; MAT aluminium; tubeless ready |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL |
| Sedlová objímka | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | Shimano Cues U4000-L |
| Řazení zadní: | Shimano Cues U4000 |
| Plášť přední: | Kenda Booster; 29x2.4" |
| Plášť zadní: | Kenda Booster; 29x2.4" |
| Kód produktu | 26BN600B |
| Ean produktu | 2601162 |
| Počet rychlostí: | 9 rychlostí |
| Výška jezdce: | 190 cm a více |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | zlatá |
| Velikost rámu: | XXL |
UPOZORNĚNÍ:
Pokud je vaše výška postavy na rozmezí dvou velikostí rámů, platí následující pravidlo:
- Pro sportovní jízdu si vyberte menší velikost rámu
- Pokud chcete jezdit s komfortnějším posedem, vyberte si větší velikost rámu
- Pokud používáte odpruženou sedlovku, měli byste z velikosti rámu odečítat přibližně 3cm
Výšku rámu v místě obkročení najdete v tabulce s geometrií rámu na stránce produktu. Pro zobrazení informací klikněte na záložku "geometrie".
CELOODPRUŽENÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
MATTS MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 160 - 167 cm |
| M | 167 - 176 cm |
| L | > 177 cm |
PEVNÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | 187 - 196 cm |
| XXL | > 192 cm |
ROAD RACE
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| 4XS | < 152 cm |
| 3XS | 148 - 157 cm |
| XXS | 153 - 162 cm |
| XS | 158 - 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TRIATLON
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | > 177 cm |
FITNESS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
GRAVEL
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – MISSION CX
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – CYCLO CROSS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TREKKING – CROSSWAY TFS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
E-MOUNTAINBIKES
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
E-TREKKING
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
E-CITY
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 158 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 160 - 177 cm |
| L | 168 - 185 cm |
| XL | > 180 cm |
Podobné zboží
POKUD HLEDÁTE POHODLNÉ A SPOLEHLIVÉ HORSKÉ KOLO ZA PŘÍJEMNOU CENU, ...
KROSS LEVEL 6.0 KROSS Level 6.0 je model s novým pokročilým hliník...
Náš základní trailový hardtail s moderní geometrií, odpruženou vidl...
Kvalitní horský hardtail s 29" koly a vidlicí se zdvihem 120 mm. Ak...
