- Domů >
- Pánská kola >
- Horská kola >
- Horská kola 29 >
- MERIDA BIG.NINE Di2 XT Dark Grey(Flash Teal)...
MERIDA BIG.NINE Di2 XT Dark Grey(Flash Teal) 2026 vel. S
- Více variant
Náročnější XC tratě vyžadují schopnější kola – přesně to jsme vytvořili. Lehký karbonový rám, karbonová kola a komponenty plus rychlé bezdrátové řazení pro špičkový výkon.
Výrobce Merida Kód produktu 26BNCX0B Ean produktu 2601065
- Zvolte variantu:
-
L
Skladem
MERIDA BIG.NINE Di2 XT Dark Grey(Flash Teal) 2026 vel. L
Lexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
M
Skladem
MERIDA BIG.NINE Di2 XT Dark Grey(Flash Teal) 2026 vel. M
Mexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
S
Skladem
MERIDA BIG.NINE Di2 XT Dark Grey(Flash Teal) 2026 vel. S
Sexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
XL
Skladem
MERIDA BIG.NINE Di2 XT Dark Grey(Flash Teal) 2026 vel. XL
XLexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
XXL
nedostupné
MERIDA BIG.NINE Di2 XT Dark Grey(Flash Teal) 2026 vel. XXL
XXLexterní sklad: Dostupnost neznámá Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 26BNCX0B |
| Ean produktu | 2601065 |
| Počet rychlostí: | 12 rychlostí |
| Výška jezdce: | 160 - 170 cm, 170 - 180 cm |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Karbon |
| barva: | šedá |
| Velikost rámu: | M |
XC tratě jsou náročnější než kdy dřív, a BIG.NINE XT je taktéž schopnější. Lehký karbonový rám CF3 s progresivní geometrií je doplněn bezdrátovým řazením Shimano XT Di2 pro špičkový výkon. Vidlice Fox 32 SC Performance poskytuje 100 mm kontrolovaného zdvihu s uzamčením na řídítkách, zatímco jedno-dílný kokpit FSA NS SIC a karbonová kola SCi30 minimalizují hmotnost a zvyšují rychlost.
V náročném světě cross-country zůstává klasický hardtail jedním z nejčistších nástrojů pro tento účel. Řada BIG.NINE s 29" koly nabízí volbu karbonového nebo dvou hliníkových rámů pro různé rozpočty. Nejnovější rámy CF karbon a LITE hliník přinášejí moderní geometrii se zvýšenou průchodností rámu a stabilitou ovládání pro dnešní náročné tratě. Nabízejí také verze TR připravené na downcountry se zvýšeným zdvihem vidlice, agresivními plášti a teleskopickými sedlovkami. Pro začátečníky je zde BIG.NINE TFS s uvolněnější geometrií a výbavou, která poskytuje skvělou hodnotu a všestrannost na trailu i mimo něj, zatímco modely BIG.SEVEN TFS s 27,5" koly jsou vhodné pro nižší jezdce. Naše klasické XC hardtaily jsou základem nabídky a ukazují obrovské zkušenosti a know-how získané za více než půl století výroby kol. Řada BIG.NINE představuje spojení moderní technologie rámů, důrazu na detaily a řemeslného zpracování, které reprezentuje kvalitu „Made in Taiwan“.
Specifikace
* Lehký karbonový rám CF3 s prostorem pro pláště 2,4"
* Progresivní geometrie s AGILOMETER sizing pro jisté ovládání
* Vidlice Fox 32 SC Performance, zdvih 100 mm, s dálkovým uzamčením
* Bezdrátové řazení Shimano XT Di2 12 rychlostí
* Karbonová kola FSA SC i30 a rychlé pláště Maxxis
* Karbonová sedlovka a jedno-dílný karbonový kokpit
Detailní specifikace
| Rám: | BIG.NINE CF3 III; MAT carbon; 29x2.4" max WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | |
| Ovládací páka: | Fox 2 Pos remote lockout |
| Vidlice: | Fox 32 SC Performance; Air; 100 STR; Tapered; 2 position remote lockout; 29x2.4" max. WHS; 44 mm fork offset |
| Brzdy přední: | Shimano XT M8200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT M8200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT-CL700; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT-CL700; 160mm |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano XT M8200; 34 ATC |
| Kliky / délka | S/M: 170 mm, L/XL/XXL: 175 mm |
| Středové složení: | Shimano BB-MT-801; 24mm |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT DI2 M8250; wireless; SGS |
| Kazeta: | Shimano Deore M8200; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Grip: | MERIDA COMP TR |
| Řídítka: | FSA SIC CF 1-piece cockpit; MAT carbon; 760 WHB, -7°; S/M/L:60 mm, XL: 80 mm |
| Představec: | |
| Představec / délka | S/M/L:60 mm, XL/XXL: 80 mm |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | FSA SCi30; 110x14 WHF; 148x12 WHR; 30 IWR; Centerlock;Shimano Microspline; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape installed) |
| Páska do ráfku | |
| Sedlo: | Prologo Akero R PAS; reycled; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | FSA SL-K; MAT carbon; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano XT DI2 M8250; wireless |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon Race; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C MaxxTerra EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C MaxxTerra EXO |
| Košík na láhev: | |
| E-Shift parts-1 | Shimano DI2 battery BT-DN320 |
| E-Shift parts-2 | Shimano DI2 charger EC-DN100 |
| Other | |
| Other 2 | |
| Other 3 | V-mount adapter |
| Other 5 | MERIDA Multitool with saddlebox |
| Kód produktu | 26BNCX0B |
| Ean produktu | 2601065 |
| Počet rychlostí: | 12 rychlostí |
| Výška jezdce: | 160 - 170 cm, 170 - 180 cm |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Karbon |
| barva: | šedá |
| Velikost rámu: | M |
UPOZORNĚNÍ:
Pokud je vaše výška postavy na rozmezí dvou velikostí rámů, platí následující pravidlo:
- Pro sportovní jízdu si vyberte menší velikost rámu
- Pokud chcete jezdit s komfortnějším posedem, vyberte si větší velikost rámu
- Pokud používáte odpruženou sedlovku, měli byste z velikosti rámu odečítat přibližně 3cm
Výšku rámu v místě obkročení najdete v tabulce s geometrií rámu na stránce produktu. Pro zobrazení informací klikněte na záložku "geometrie".
CELOODPRUŽENÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
MATTS MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 160 - 167 cm |
| M | 167 - 176 cm |
| L | > 177 cm |
PEVNÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | 187 - 196 cm |
| XXL | > 192 cm |
ROAD RACE
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| 4XS | < 152 cm |
| 3XS | 148 - 157 cm |
| XXS | 153 - 162 cm |
| XS | 158 - 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TRIATLON
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | > 177 cm |
FITNESS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
GRAVEL
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – MISSION CX
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – CYCLO CROSS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TREKKING – CROSSWAY TFS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
E-MOUNTAINBIKES
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
E-TREKKING
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
E-CITY
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 158 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 160 - 177 cm |
| L | 168 - 185 cm |
| XL | > 180 cm |
Podobné zboží
Krásná černá barva, skvělé komponenty a nový povedený rám modelu Ga...
Řada Spider Vám zajistí uvolněný vzpřímenější posed, bezproblémovou...
Řada Spider Vám zajistí uvolněný vzpřímenější posed, bezproblémovou...
Náročnější XC tratě vyžadují schopnější kola – přesně to jsme vytvo...
