- Domů >
- Pánská kola >
- Horská kola >
- Horská kola 29 >
- MERIDA BIG.NINE NX EDITION Dark Silver(Green/Silver) 2023...
MERIDA BIG.NINE NX EDITION Dark Silver(Green/Silver) 2023 vel.M
- Více variant
- Zvolte variantu:
-
L(18,5)
Skladem
MERIDA BIG.NINE NX EDITION Dark Silver(Green/Silver) 2023 vel.L
L(18,5)externí sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Poslední kus Čakovice: Poslední kus Horní Počernice: Na cestě do skladu do 2 dnů -
M(17)
Skladem
MERIDA BIG.NINE NX EDITION Dark Silver(Green/Silver) 2023 vel.M
M(17)externí sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Na cestě do skladu do 2 dnů Čakovice: Poslední kus Horní Počernice: Poslední kus
Můžete mít na prodejně již dnes
V pátek u Vás doma
V pátek u Vás doma
08 pá
| Kód produktu | 23BNTNB |
| Počet rychlostí: | 12 rychlostí |
| Výška jezdce: | 160 - 170 cm, 170 - 180 cm, 180 - 190 cm |
| Rok výroby: | 2023 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | šedá, světle zelená, stříbrná |
| Velikost rámu: | M |
| Rám: | BIG.NINE TFS III; MAT aluminum; 29 WHS; 135x9 AST; BSA BBR; Smooth welding |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Manitou Markhor Comp; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 51mm fork offset |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano M4100; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano M4100; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT30; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT30; 160mm |
| Řetěz: | Sram NX Eagle |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Sram NX Eagle; 32 ATC |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Sram NX Eagle |
| Kazeta: | Sram NX Eagle; 11-50 ATC; 12 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 740 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 6 ASD |
| Velikost představce | S-70 mm, M-80 mm, L-90 mm, XL-100 mm, XXL-110 mm |
| Hlavové složení: | MERIDA M2331 |
| Náboj přední: | Shimano MT400-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano MT401; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC; 20 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Sram NX Eagle MMX |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; wire |
| Plášť zadní: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Kód produktu | 23BNTNB |
| Počet rychlostí: | 12 rychlostí |
| Výška jezdce: | 160 - 170 cm, 170 - 180 cm, 180 - 190 cm |
| Rok výroby: | 2023 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | šedá, světle zelená, stříbrná |
| Velikost rámu: | M |
UPOZORNĚNÍ:
Pokud je vaše výška postavy na rozmezí dvou velikostí rámů, platí následující pravidlo:
- Pro sportovní jízdu si vyberte menší velikost rámu
- Pokud chcete jezdit s komfortnějším posedem, vyberte si větší velikost rámu
- Pokud používáte odpruženou sedlovku, měli byste z velikosti rámu odečítat přibližně 3cm
Výšku rámu v místě obkročení najdete v tabulce s geometrií rámu na stránce produktu. Pro zobrazení informací klikněte na záložku "geometrie".
CELOODPRUŽENÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
MATTS MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 160 - 167 cm |
| M | 167 - 176 cm |
| L | > 177 cm |
PEVNÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | 187 - 196 cm |
| XXL | > 192 cm |
ROAD RACE
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| 4XS | < 152 cm |
| 3XS | 148 - 157 cm |
| XXS | 153 - 162 cm |
| XS | 158 - 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TRIATLON
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | > 177 cm |
FITNESS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
GRAVEL
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – MISSION CX
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – CYCLO CROSS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TREKKING – CROSSWAY TFS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
E-MOUNTAINBIKES
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
E-TREKKING
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
E-CITY
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 158 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 160 - 177 cm |
| L | 168 - 185 cm |
| XL | > 180 cm |
Podobné zboží
Méně než 2 ks
POKUD HLEDÁTE POHODLNÉ A SPOLEHLIVÉ HORSKÉ KOLO ZA PŘÍJEMNOU CENU, ...
29 499 Kč
21 999 Kč
Poslední kus
Lehký hliníkový hardtail se stejnou geometrií zaměřenou na XC a mar...
33 990 Kč
25 990 Kč
Méně než 6 ks
Kola jako BIG.NINE 500, která mají za sebou téměř 50 let zkušeností...
32 990 Kč
22 990 Kč
Méně než 2 ks
Má stejný osvědčený a chválený rám jako jeho větší bratři, ale jeho...
32 990 Kč
24 490 Kč
