- Domů >
- Pánská kola >
- Krosová a Trekingová kola >
- MERIDA CROSSWAY 100 Silk Warm Slate Grey(Black)...
MERIDA CROSSWAY 100 Silk Warm Slate Grey(Black) 2026 vel. XS
- Více variant
Moderní trekkingové/hybridní kolo s hydraulickými kotoučovými brzdami a spolehlivými komponenty. Ideální pro každodenní jízdu po městě i zábavné výlety do přírody.
Výrobce Merida Kód produktu 26CT100A
- Zvolte variantu:
-
L
Skladem
MERIDA CROSSWAY 100 Silk Warm Slate Grey(Black) 2026 vel. L
Lexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
M
Skladem
MERIDA CROSSWAY 100 Silk Warm Slate Grey(Black) 2026 vel. M
Mexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
S
Skladem
MERIDA CROSSWAY 100 Silk Warm Slate Grey(Black) 2026 vel. S
Sexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Poslední kus Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
XS
Skladem
MERIDA CROSSWAY 100 Silk Warm Slate Grey(Black) 2026 vel. XS
XSexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá
V úterý u Vás doma
| Kód produktu | 26CT100A |
| Počet rychlostí: | 9 rychlostí |
| Výška jezdce: | do 160 cm |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | šedá |
| Velikost rámu: | XS |
Naše aktualizované trekking/hybridní kolo nyní nabízí větší prostor pro pláště pro pohodlnější jízdu. Je vybaveno kvalitními komponenty, včetně výkonných, snadno ovladatelných hydraulických kotoučových brzd, 2x9 řazení Shimano a odpružené vidlice pro vyšší komfort a bezpečnost. Vše je postaveno na našem nejnovějším lehkém hliníkovém rámu TFS s geometrií zaměřenou na pohodlí, díky čemuž je CROSSWAY 100 ideální kombinací hodnoty, každodenní použitelnosti a univerzálního využití pro volný čas.
Rodina CROSSWAY je všestranný a osvědčený způsob dopravy. Vhodná pro fitness, dojíždění i pohodové vyjížďky lesními stezkami, poskytuje díky vzpřímené jízdní pozici komfortní prostor pro pozorování okolí. Pohodlí zajišťují prvky jako odpružená vidlice a nastavitelné představce u vybraných modelů, které dohromady nabízejí ideální kombinaci pohodlí, zábavy a univerzální funkčnosti. Nový kvalitní hliníkový rám nyní nabízí větší prostor pro 50mm pláště na kolech 700c, což zvyšuje rychlost, přilnavost i ochranu proti defektům. Možnost osazení blatníků, nosičů a stojánku (součástí EQ kitu) dělá z CROSSWAY ideální volbu pro každodenní jízdu. Všechny modely jsou k dispozici i v provedení s nízkým nástupem, což usnadňuje nasedání a sesedání.
Specifikace
* Lehký hliníkový rám s pohodlnou geometrií a prostorem pro pláště 50 mm
* Odpružená vidlice s možností uzamčení
* Hydraulické kotoučové brzdy
* Shimano 2x9 CUES řazení
* Více úchytů pro zadní nosič a blatníky
* EQ kit s kompletní výbavou dostupný samostatně
Detailní specifikace
| Rám: | CROSSWAY TFS IV; MAT aluminium; 700x50C max. WHS; 135x9 AST; BSA BBR; Crossway EQ-kit ready |
| Velikosti: | Diamond-frame:XXS-XS-S-M-L-XL; L-frame:-XXS,W-XS,W-S,W-M,W-L |
| Tlumič: | |
| Ovládací páka: | |
| Vidlice: | SR Suntour NEX HLO; Coil; 63 STR; Lockout; 700x48C max. WHS |
| Brzdy přední: | Shimano MT200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CUES U4000; 40-26 ATC |
| Kliky / délka | 170 mm-XXS/XS/S, 175 mm-M/XL |
| Středové složení: | Shimano BB-UN101; 73mm |
| Přesmykač: | Shimano CUES U4000 |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U3020; SGS |
| Kazeta: | Shimano LG300; 11-36 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE-889P |
| Grip: | MERIDA COMP TK |
| Řídítka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 680 WHB; 15 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 17° ASD |
| Představec / délka | 90mm |
| Hlavové složení: | MERIDA M2346 Neck |
| Náboj přední: | Shimano QC300; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano QC300-HM; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | |
| Ráfky: | MERIDA COMP TK; 20 IWR; 17 HRI; MAT aluminium |
| Páska do ráfku | |
| Sedlo: | MERIDA COMP TK |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 5 SSB |
| Řazení přední: | Shimano CUES U4000 |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U4000 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Kenda Ambra K1278; 700x45C; wire; reflective stripe |
| Plášť zadní: |
Kenda Ambra K1278; 700x45C; wire; reflective stripe
|
| Kód produktu | 26CT100A |
| Počet rychlostí: | 9 rychlostí |
| Výška jezdce: | do 160 cm |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 28" |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | šedá |
| Velikost rámu: | XS |
UPOZORNĚNÍ:
Pokud je vaše výška postavy na rozmezí dvou velikostí rámů, platí následující pravidlo:
- Pro sportovní jízdu si vyberte menší velikost rámu
- Pokud chcete jezdit s komfortnějším posedem, vyberte si větší velikost rámu
- Pokud používáte odpruženou sedlovku, měli byste z velikosti rámu odečítat přibližně 3cm
Výšku rámu v místě obkročení najdete v tabulce s geometrií rámu na stránce produktu. Pro zobrazení informací klikněte na záložku "geometrie".
CELOODPRUŽENÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
MATTS MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 160 - 167 cm |
| M | 167 - 176 cm |
| L | > 177 cm |
PEVNÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | 187 - 196 cm |
| XXL | > 192 cm |
ROAD RACE
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| 4XS | < 152 cm |
| 3XS | 148 - 157 cm |
| XXS | 153 - 162 cm |
| XS | 158 - 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TRIATLON
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | > 177 cm |
FITNESS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
GRAVEL
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – MISSION CX
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – CYCLO CROSS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TREKKING – CROSSWAY TFS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
E-MOUNTAINBIKES
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
E-TREKKING
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
E-CITY
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 158 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 160 - 177 cm |
| L | 168 - 185 cm |
| XL | > 180 cm |
Podobné zboží
Pohodlné, elegantní a moderní trekingové/hybridní kolo s pohonem Sh...
Pohodlné, elegantní a moderní krosové/trekingové kolo s řazením a h...
Moderní krosové/trekingové kolo s hydraulickými kotoučovými brzdami...
Trekingové/hybridní kolo základní úrovně vybavené spolehlivými V-br...
