- Domů >
- Pánská kola >
- Celoodpružená kola >
- Celoodpružená kola 29 >
- MERIDA ONE-FORTY 400 Wild Honey(Golden Black) 2026...
MERIDA ONE-FORTY 400 Wild Honey(Golden Black) 2026 vel. MID
- Více variant
Stejná průlomová trailová geometrie jako u dražších modelů, jen spojená s hliníkovým rámem a výbavou, která poskytuje potřebný výkon bez vysoké ceny.
Výrobce Merida Kód produktu 26OFA40B Ean produktu 2601433
- Zvolte variantu:
-
LONG
Skladem
MERIDA ONE-FORTY 400 Wild Honey(Golden Black) 2026 vel. LONG
LONGexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
MID
Skladem
MERIDA ONE-FORTY 400 Wild Honey(Golden Black) 2026 vel. MID
MIDexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
SHORT
Skladem
MERIDA ONE-FORTY 400 Wild Honey(Golden Black) 2026 vel. SHORT
SHORTexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 26OFA40B |
| Ean produktu | 2601433 |
| Počet rychlostí: | 11 rychlostí |
| Výška jezdce: | 160 - 170 cm, 170 - 180 cm |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Zdvih tlumičů: | 130-150 mm |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | bronzová, oranžová, hnědá |
| Velikost rámu: | M |
ONE-FORTY 400 přináší nevídanou úroveň výkonu do kopce i z kopce v cenově dostupném provedení postaveném na našem testovaném a oceněném hliníkovém rámu. Má přesně tu samou průlomovou geometrii jako dražší modely, jen s výbavou, která poskytuje potřebný výkon bez vysoké ceny. Všechny modely mají teleskopickou sedlovku, 11rychlostní řazení Shimano a spolehlivé odpružení Marzocchi, které zvládne vše bez zbytečných komplikací.
ONE-FORTY je testy ověřené a oceněné ultimátní trailové kolo, navržené pro nejnáročnější stezky světa. Vrchol moderní trailové jízdy: extrémně prudký úhel sedlovky 80°, nízký přední konec a střed umožňují projet i technicky nejnáročnější výjezdy, zatímco delší reach ve všech velikostech a vyvážený hlavový úhel 65° zajišťují bezproblémový sjezd. Díky systému AGILOMETER si jezdci mohou zvolit rám s delším nebo kratším reach nezávisle na výšce; odpružení se s rostoucí velikostí stává progresivnější, aby lépe zvládlo těžší a náročnější jezdce. Zaměřili jsme se i na snížení hmotnosti a lepší valivost pro vyšší efektivitu. Všechna kola mají teleskopickou sedlovku s dlouhým zdvihem, vnitřní vedení kabelů WIRE PORT a spolehlivé závitové středové složení; karbonové rámy navíc disponují integrovaným úložištěm nářadí a magnetickými držáky lahví Fidlock.
Specifikace
* Hliníkový rám s odpružením FAST a velikostmi AGILOMETER
* Radikální trailová geometrie s koly 29"
* Odpružení Marzocchi, 150 mm vpředu, 143 mm vzadu
* Odolné 11rychlostní řazení Shimano CUES
* Teleskopická sedlovka: 230 mm XLong, 200 mm Long, 170 mm Mid, 150 mm Short/XShort
* Výkonné 4-pístkové hydraulické kotoučové brzdy SRAM DB4
Specifikace
* Hliníkový rám s odpružením FAST a velikostmi AGILOMETER
* Radikální trailová geometrie s koly 29"
* Odpružení Marzocchi, 150 mm vpředu, 143 mm vzadu
* Odolné 11rychlostní řazení Shimano CUES
* Teleskopická sedlovka: 230 mm XLong, 200 mm Long, 170 mm Mid, 150 mm Short/XShort
* Výkonné 4-pístkové hydraulické kotoučové brzdy SRAM DB4
| Kód produktu | 26OFA40B |
| Ean produktu | 2601433 |
| Počet rychlostí: | 11 rychlostí |
| Výška jezdce: | 160 - 170 cm, 170 - 180 cm |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Zdvih tlumičů: | 130-150 mm |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | bronzová, oranžová, hnědá |
| Velikost rámu: | M |
UPOZORNĚNÍ:
Pokud je vaše výška postavy na rozmezí dvou velikostí rámů, platí následující pravidlo:
- Pro sportovní jízdu si vyberte menší velikost rámu
- Pokud chcete jezdit s komfortnějším posedem, vyberte si větší velikost rámu
- Pokud používáte odpruženou sedlovku, měli byste z velikosti rámu odečítat přibližně 3cm
Výšku rámu v místě obkročení najdete v tabulce s geometrií rámu na stránce produktu. Pro zobrazení informací klikněte na záložku "geometrie".
CELOODPRUŽENÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
MATTS MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 160 - 167 cm |
| M | 167 - 176 cm |
| L | > 177 cm |
PEVNÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | 187 - 196 cm |
| XXL | > 192 cm |
ROAD RACE
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| 4XS | < 152 cm |
| 3XS | 148 - 157 cm |
| XXS | 153 - 162 cm |
| XS | 158 - 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TRIATLON
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | > 177 cm |
FITNESS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
GRAVEL
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – MISSION CX
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – CYCLO CROSS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TREKKING – CROSSWAY TFS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
E-MOUNTAINBIKES
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
E-TREKKING
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
E-CITY
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 158 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 160 - 177 cm |
| L | 168 - 185 cm |
| XL | > 180 cm |
Podobné zboží
Za kolo, které zvládne vše od enduro závodů až po náročné sjezdy ve...
