- Domů >
- Pánská kola >
- Celoodpružená kola >
- Celoodpružená kola 29 >
- MERIDA ONE-SIXTY 400 Warm Slate Grey(Golden Black)...
MERIDA ONE-SIXTY 400 Warm Slate Grey(Golden Black) 2026 vel. SHORT
- Více variant
Nemusíš mít velký rozpočet, abys jezdil naplno. Naše základní enduro kolo spojuje zábavnou jízdu s výbavou, která zvládá náročný terén. Legendární schopnosti odpružení Marzocchi jsou doplněny spolehlivým pohonem Shimano a brzdami SRAM.
Výrobce Merida Kód produktu 26OSA40A Ean produktu 2601652
- Zvolte variantu:
-
LONG
Skladem
MERIDA ONE-SIXTY 400 Warm Slate Grey(Golden Black) 2026 vel. LONG
LONGexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
MID
Skladem
MERIDA ONE-SIXTY 400 Warm Slate Grey(Golden Black) 2026 vel. MID
MIDexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá -
SHORT
Skladem
MERIDA ONE-SIXTY 400 Warm Slate Grey(Golden Black) 2026 vel. SHORT
SHORTexterní sklad: Poslední kus Náš centrální sklad (H.Počernice): Dostupnost neznámá Čakovice: Dostupnost neznámá Horní Počernice: Dostupnost neznámá
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 26OSA40A |
| Ean produktu | 2601652 |
| Počet rychlostí: | 11 rychlostí |
| Výška jezdce: | do 160 cm, 160 - 170 cm |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Zdvih tlumičů: | 150 mm a více |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | šedá |
| Velikost rámu: | S |
Naše základní ONE-SIXTY udržuje cenu nízko, ale výkon vysoko díky odpružení od legendární značky Marzocchi, výborně držícím plášťům Continental a odolnému řazení Shimano Deore. Přidej progresivní geometrii, možnost kol 29/27,5" nebo full 29" a oceněné odpružení FAST kinematics a můžeš závodit, sjíždět a zdolávat jakýkoli enduro trail, aniž bys musel utratit velké peníze.
Evoluce nebo revoluce? Co takhle obojí? ONE-SIXTY je radikální a oceňovaný design, který posouvá naši enduro platformu na novou úroveň. A je to dobře, protože jakmile se tam dostane, je připraven pokořit i ty nejdelší a nejnáročnější sjezdy. Náš osvědčený systém odpružení využívá flexstay konstrukci s nastavitelným vahadlem, takže ať už zvolíš 29" kola (162 mm zdvihu) nebo kombinaci 29/27,5" (171 mm zdvihu), geometrie zůstává zachována. Strmější 79° úhel sedlové trubky umožňuje snadné stoupání a položený 64° hlavový úhel spolu s vidlicí se 170 mm zdvihu si poradí s chaosem sjezdových trailů. Díky systému AGILOMETER si můžeš vybrat delší či kratší rám nezávisle na výšce jezdce, přičemž s rostoucí velikostí rámu je odpružení progresivnější – vždy s teleskopickými sedlovkami s velkým zdvihem. Vnitřní vedení kabeláže WIRE PORT a spolehlivé šroubované středové složení doplňuje celý balíček, zatímco karbonové rámy přidávají integrovaný úložný prostor na nářadí a magnetické košíky FidLock.
Specifikace
* Hliníkový rám s odpružením FAST kinematics a odvážnou enduro geometrií
* Kola 29" nebo kombinovaná 29/27,5" s možností AGILOMETER sizing
* Vidlice Marzocchi Z1 a tlumič Bomber Air, osvědčené 11rychlostní řazení Shimano
* Extra odolné pláště Continental Kryptotal F + R
* Teleskopická sedlovka s dlouhým zdvihem
* Výkonné čtyřpístkové hydraulické brzdy SRAM DB4
Detailní specifikace
| Rám: | ONE-SIXTY LITE III; 171 STR mullet / 162 STR 29"; MAT aluminium; 29x2.5" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XShort-Short-Mid-Long-XLong |
| Tlumič: | Marzocchi Bomber inline; lockout |
| Ovládací páka: | |
| Vidlice: | Marzocchi Z1; Air; 170 STR; Tapered; 44mm fork offset; 29x2.6" max. WHS |
| Brzdy přední: | Sram DB4; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Sram DB4; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Sram CenterLine; 200mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram CenterLine; 200mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | MERIDA EXPERT TR ISCG05 |
| Kliky: | MERIDA Expert TR II; 32 ATC |
| Kliky / délka | 165 mm for all sizes |
| Středové složení: | Samox BSA 24mm EB2401 |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000; GS |
| Kazeta: | SunRace 10-50t ZX11; CS-UX700 EA5; 10-50 ATC; 11 GER; Linkglide |
| Pedály: | |
| Grip: | MERIDA COMP TR |
| Řídítka: | MERIDA COMP TR II; MAT aluminium; 780 WHB; 35 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP TR; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD |
| Představec / délka | 40 mm |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA EXTERNAL neck; Upper and lower IPS sealing |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TC500-HM-B; 148x12 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA COMP TR II; 28 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included); rear 27.5" up to Size M / L & XL rear 29" |
| Páska do ráfku | Stans 30mm tubeless tape installed |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 25% recycled material; V-mount |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR II; 34.9 DSP; 0 SSB; XSHORT/SHORT: 150 SPT - MID: 170 SPT - LONG: 200 SPT - XLONG: 230 SPT |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U6000 |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless w/black nipples |
| Plášť přední: | Maxxis Minion DHF; 29x2.5"; EXO wire; tubeless ready |
| Plášť zadní: | Maxxis Dissector; 27.5x2.4" XS/S/M 29x2.4" L/XL; EXO wired; tubeless ready |
| Košík na láhev: | |
| E-Shift parts-1 | |
| E-Shift parts-2 | |
| Other | Sram Front Brake Adapter PM 180mm to 200mm rotor |
| Other 2 | Velcro strap & Tube Base Mount LITE |
| Other 3 | |
| Other 5 |
| Kód produktu | 26OSA40A |
| Ean produktu | 2601652 |
| Počet rychlostí: | 11 rychlostí |
| Výška jezdce: | do 160 cm, 160 - 170 cm |
| Rok výroby: | 2026 |
| ø kol: | 29" |
| Zdvih tlumičů: | 150 mm a více |
| Materiál rámu: | Hliník |
| barva: | šedá |
| Velikost rámu: | S |
UPOZORNĚNÍ:
Pokud je vaše výška postavy na rozmezí dvou velikostí rámů, platí následující pravidlo:
- Pro sportovní jízdu si vyberte menší velikost rámu
- Pokud chcete jezdit s komfortnějším posedem, vyberte si větší velikost rámu
- Pokud používáte odpruženou sedlovku, měli byste z velikosti rámu odečítat přibližně 3cm
Výšku rámu v místě obkročení najdete v tabulce s geometrií rámu na stránce produktu. Pro zobrazení informací klikněte na záložku "geometrie".
CELOODPRUŽENÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
MATTS MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 160 - 167 cm |
| M | 167 - 176 cm |
| L | > 177 cm |
PEVNÁ MTB
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | 187 - 196 cm |
| XXL | > 192 cm |
ROAD RACE
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| 4XS | < 152 cm |
| 3XS | 148 - 157 cm |
| XXS | 153 - 162 cm |
| XS | 158 - 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TRIATLON
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| S | < 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | > 177 cm |
FITNESS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
GRAVEL
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – MISSION CX
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 165 - 177 cm |
| M | 173 - 185 cm |
| L | 181 - 192 cm |
| XL | > 188 cm |
CYCLOCROSS – CYCLO CROSS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 167 cm |
| S | 163 - 172 cm |
| S/M | 168 - 177 cm |
| M/L | 173 - 182 cm |
| L | 178 - 187 cm |
| XL | > 183 cm |
TREKKING – CROSSWAY TFS
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
TREKKING – CROSSWAY SPEED / DT L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 153 cm |
| XS | 150 - 159 cm |
| S/M | 155 - 167 cm |
| M/L | 168 - 183 cm |
| L | 175 - 189 cm |
| XL | 184 - 195 cm |
| XXL | > 190 cm |
CITY – CROSSWAY URBAN L
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XXS | < 149 cm |
| XS | 145 - 154 cm |
| S | 150 - 164 cm |
| M | 160 - 174 cm |
| L | > 165 cm |
E-MOUNTAINBIKES
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 163 cm |
| S | 157 - 173 cm |
| M | 167 - 183 cm |
| L | 177 - 190 cm |
| XL | > 187 cm |
E-TREKKING
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 160 cm |
| S | 155 - 170 cm |
| M | 161 - 180 cm |
| L | 171 - 190 cm |
| XL | > 185 cm |
E-CITY
| VELIKOST RÁMU | VÝŠKA POSTAVY |
| XS | < 158 cm |
| S | 155 - 165 cm |
| M | 160 - 177 cm |
| L | 168 - 185 cm |
| XL | > 180 cm |
Podobné zboží
V sobotu trailová sekce, v neděli maraton. To je ideální časový plá...
Za kolo, které zvládne vše od enduro závodů až po náročné sjezdy ve...
Stoupací schopnosti, na které by byl hrdý i horský kamzík, a rychlý...
Stoupací schopnosti, na které by byl hrdý i horský kamzík, a rychlý...
