- Domů >
- Dámská kola >
- Dámská horská kola >
- Dámská horská kola 29 >
- ROZZO PEARL 15 vel.17
ROZZO PEARL 15 vel.17
- Více variant
V sobotu u Vás doma
| Kód produktu | 91077019 |
| Počet rychlostí: | 12 rychlostí |
| Výška jezdce: | 160 - 170 cm, 170 - 180 cm |
| Rok výroby: | 2024 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Karbon |
| barva: | bílá, světle modrá |
| Velikost rámu: | 17" |
Rám: Rozzo Boost karbon Toray T700/T8900, 12x148mm
Vidlice: RockShox Recon RL 29", zamykání na řídítkách Onelock
Systém tlumení: vzduch/olej
Hlavové složení: FSA 28.6x42-52x39.8
Přehazovačka: Sram NX1 Eagle 12 rychlostí
Řazení: Sram NX1 Eagle 12 rychlostí
Brzdy: Shimano BR-MT500
Kotouče: Shimano SM-RT54 180/160mm
Kliky: Shimano SLX FC-MT7100 34z.
Středové složení: Shimano BB-MT500 PressFit
Řidítka: Rozzo 760mm
Představec: BBB BHS-09
Sedlovka: BBB BSP-20 30.9/350mm
Sedlo: Rozzo D2375
Řetěz: Shimano CN-M6100
Kazeta: Sram NX1 Eagle, 11-50 zubů, 12 rychlostí
Špice: Sapim Leader Inox 14G
Ráfky: Rozzo RX 622x27 tubeless ready
Náboje: Shimano FH-MT410 zadní / Shimano HB-TC500 přední
Pláště: GoodYear Peak Premium TT 29x2.25
Hmotnost: 12,7 kg (velikost 19")
Geometrie
| Kód produktu | 91077019 |
| Počet rychlostí: | 12 rychlostí |
| Výška jezdce: | 160 - 170 cm, 170 - 180 cm |
| Rok výroby: | 2024 |
| ø kol: | 29" |
| Materiál rámu: | Karbon |
| barva: | bílá, světle modrá |
| Velikost rámu: | 17" |
Podobné zboží
Řada dámských kol s odlehčeným rámem Dynamic KLC Lite 29. Pevné osy...
Řada dámských kol s odlehčeným rámem Dynamic KLC Lite 29. Pevné osy...
