- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště na dětská kola >
- Schwalbe Black Jack 18x1.9 KevlarGuard černá
Schwalbe Black Jack 18x1.9 KevlarGuard černá
Výrobce schwalbe Kód produktu 1110006602 Ean produktu 4026495810067
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 1110006602 |
| Ean produktu | 4026495810067 |
PARAMETRY
| Rychlost | 3/10 |
| Záběr silnice | 2/10 |
| Záběr off-road | 3,5/10 |
| Ochrana | 3/10 |
| Životnost | 3/10 |
| Stupeň ochrany | 3/10 |
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 2,0-4,5bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 18x1,9 ETRTO 47-355 |
| Směs | Black n roll |
| Max.zatížení při max.tlaku | 65 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 420 g |
| Duše | 5,5A |
| Rozměr | 18" |
TECHNOLOGIE

LiteSkin
Nejlehčí volba.LiteSkin pláště nemají bok SnakeSkin,mají ale stabilní jádro.

Směs Black n roll
Speciální směs pro vozíky, která nezanechává stopy na podlaze.

Ochrana 3 KevlarGuard
Ochranný pás z přírodního kaučuku vyztužený kevlarovými vlákny.
Podobné zboží
Městský, osobitý a dynamický.Road Cruiser okouzlí svým příjemným de...
Pro dětský kočárek.S extra bezpečnou ochranou.PunctureGuard. Speciá...
Allterain plášť s odpovídajícím semi-slick profilem pro lehké odval...
Městský, osobitý a dynamický .Road Cruiser okouzlí svým příjemným d...
