- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště na dětská kola >
- Schwalbe Road Cruiser 12x2.0 KevlarGuard černá
Schwalbe Road Cruiser 12x2.0 KevlarGuard černá
Městský, osobitý a dynamický.Road Cruiser okouzlí svým příjemným designem profilu a mnoha barevnými variantami pro kola od 12” do 28”. Nejvýraznější poznávací znamení Road Cruiseru tkví v běhounu a jmenuje se Green Compound. Guma vyrobená s polymery výlučně z recyklovaných surovin, která je tak dobrá, že jí můžeme poprvé použít pro konvenční cyklistické pláště.Green Compound je výhradně pro černé provedení.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1110125501 Ean produktu 4026495866651
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 1110125501 |
| Ean produktu | 4026495866651 |
PARAMETRY
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 2,0-4,5 bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 12x2,0 ETRTO 50-203 |
| Směs | GreenCompound |
| Max.zatížení při max.tlaku | 55 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 320 g |
| Duše | 1 |
| Rozměr | 12" |
TECHNOLOGIE

Linie kvality Active line
Spolehlivá kvalita s velmi hodnotnou kostrou 50 EPI

Ochrana 3 KevlarGuard
Ochranný pás z přírodního kaučuku vyztužený kevlarovými vlákny.

Green Compound
Směs běhounu pláště vyrobená z recyklovaných surovin
Podobné zboží
Pro dětský kočárek.S extra bezpečnou ochranou.PunctureGuard. Speciá...
Všestranný profil s dobrým záběrem a příjemným odvalováním.Nově s o...
Městský, osobitý a dynamický .Road Cruiser okouzlí svým příjemným d...
Všestranný profil s dobrým záběrem a příjemným odvalováním. Nově s ...
