- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Silniční pláště >
- Schwalbe Durano Plus 28-622 SmartGuard černá+reflex neskládací
Schwalbe Durano Plus 28-622 SmartGuard černá+reflex neskládací
Maximální ochrana proti defektu pro závodní stroj! Díky SmartGuardu dosahuje pro závodní pláště nevídané úrovně ochrany.Proto je Durano Plus nejodolnější silniční plášť proti propíchnutí. Optimalizovaný výkonnou směsí Addix.Trvanlivost a přilnavost jsouna nejvyšší úrovni. Profesionálové v tréninku a ambiciózní cyklisté využívají tyto kvality při tréninku po celý rok.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1110091501 Ean produktu 4026495865852
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 1110091501 |
| Ean produktu | 4026495865852 |
PARAMETRY
| Rychlost | 3/10 |
| Záběr silnice | 5/10 |
| Záběr off-road | 1/10 |
| Ochrana | 6/10 |
| Životnost | 5/10 |
| Stupeň ochrany | 6/10 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | Černá reflex |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 6,0-8,0 bar |
| Tech. ochrana | SmartGuard |
| Rozměr pláště | 25-622 |
| Směs | DualCompound |
| Max.zatížení při max.tlaku | 85 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 530 g |
| Duše | 15,16,17,18 |
| Rozměr | 28" |
TECHNOLOGIE

Reflex
Reflexní pruh se rozsvítí při nasvícení reflektorem.

Linie kvality Performance line
Excelentní kvalita pro intenzivní nasazení.

Ochrana 7 SmartGuard
Nejúčinnější ochranný pás, masivní, 5mm silná vrstva elastického kaučuku trvale chrání.
Podobné zboží
S ochranou kolem dokola. DD znamená Double Defense. K pásu RaceGuar...
Maximální ochrana proti defektu pro závodní stroj! Díky SmartGuardu...
Maximální ochrana proti defektu pro závodní stroj! Díky SmartGuardu...
Allround závodní plášť. Rychlý, spolehlivý a agilní, nový Schwalbe ...
