- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Silniční pláště >
- Schwalbe One 25-622 Addix RaceGuard černá...
Schwalbe One 25-622 Addix RaceGuard černá tube type neskládací
Allround závodní plášť. Rychlý, spolehlivý a agilní, nový Schwalbe One představuje technologii pneumatik pro silniční kola na nejvyšší úrovni. Ideální všestranný plášť pro závodníky, kteří dávají přednost jízdě s duší. Ochranný pás RaceGuard chrání proti nárazům. Vyvážené ovládání a komfort díky aktivní 3x67 EPI kostře. Nová směs ADDIX vyniká rychlostí a přilnavostí. Schwalbe One je impozantní plášť pro trénink nebo závody, pro každou situaci a sezónu. Vždy na nejvyšší úrovni výkonu.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11158992 Ean produktu 4026495862257
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 11158992 |
| Ean produktu | 4026495862257 |
Allround závodní plášť. Rychlý, spolehlivý a agilní, nový Schwalbe One představuje technologii pneumatik pro silniční kola na nejvyšší úrovni. Ideální všestranný plášť pro závodníky, kteří dávají přednost jízdě s duší. Ochranný pás RaceGuard chrání proti nárazům. Vyvážené ovládání a komfort díky aktivní 3x67 EPI kostře. Nová směs ADDIX vyniká rychlostí a přilnavostí. Schwalbe One je impozantní plášť pro trénink nebo závody, pro každou situaci a sezónu. Vždy na nejvyšší úrovni výkonu.
Plášť Tube Type je speciálně navržen pro použití s duší a nesmí být použit bez duše.
PARAMETRY
| Rychlost | 5/10 |
| Záběr silnice | 6/10 |
| Záběr off-road | 1,5/10 |
| Ochrana | 5/10 |
| Životnost | 6/10 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 6,0-8,0 bar |
| Tech. ochrana | RaceGuard |
| Rozměr pláště | 28x1,00 ETRTO 25-622 |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 70 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 405 g |
| Duše | 15,20 |
| Rozměr | 28" |
Podobné zboží
Maximální ochrana proti defektu pro závodní stroj! Díky SmartGuardu...
S ochranou kolem dokola. DD znamená Double Defense. K pásu RaceGuar...
Maximální ochrana proti defektu pro závodní stroj! Díky SmartGuardu...
Maximální ochrana proti defektu pro závodní stroj! Díky SmartGuardu...
