- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Silniční pláště >
- Schwalbe Durano Plus 25-622 SmartGuard černá neskládací
Schwalbe Durano Plus 25-622 SmartGuard černá neskládací
Maximální ochrana proti defektu pro závodní stroj! Díky SmartGuardu dosahuje pro závodní pláště nevídané úrovně ochrany.Proto je Durano Plus nejodolnější silniční plášť proti propíchnutí. Optimalizovaný výkonnou směsí Addix.Trvanlivost a přilnavost jsouna nejvyšší úrovni. Profesionálové v tréninku a ambiciózní cyklisté využívají tyto kvality při tréninku po celý rok.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1110091301 Ean produktu 4026495865814
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 1110091301 |
| Ean produktu | 4026495865814 |
PARAMETRY
| Rychlost | 3/10 |
| Záběr silnice | 5/10 |
| Záběr off-road | 1/10 |
| Ochrana | 6/10 |
| Životnost | 5/10 |
| Stupeň ochrany | 6/10 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 6,0-8,0 bar |
| Tech. ochrana | SmartGuard |
| Rozměr pláště | 25-622 |
| Směs | DualCompound |
| Max.zatížení při max.tlaku | 70 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 450 g |
| Duše | 15,20 |
| Rozměr | 28" |
TECHNOLOGIE

Linie kvality Performance line
Excelentní kvalita pro intenzivní nasazení.

ADDIX Performance
Velmi trvanlivá směs, široký rozsah použití.

Ochrana 7 SmartGuard
Nejúčinnější ochranný pás, masivní, 5mm silná vrstva elastického kaučuku trvale chrání.
Podobné zboží
Maximální ochrana proti defektu pro závodní stroj! Díky SmartGuardu...
S ochranou kolem dokola. DD znamená Double Defense. K pásu RaceGuar...
Maximální ochrana proti defektu pro závodní stroj! Díky SmartGuardu...
Allround závodní plášť. Rychlý, spolehlivý a agilní, nový Schwalbe ...
