- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe EDDY CURRENT REAR 27.5x2.80 Super...
Schwalbe EDDY CURRENT REAR 27.5x2.80 Super Gravity Addix Soft TLE skládací
Revoluce pro E-MTB. Náš první skutečný E-MTB - specialista na All Mountain a Enduro - umožňuje nekompromisní jízdu i do kopce, zvládá silné zrychlení i technické projíždění trailu. Za svůj masivní vzhled vděčí stabilním blokům, více gumy a velkým šířkám. - profil inspirovaný motokrosem s pevnými a stabilními bloky ve středu i na straně pro spolehlivé chování při řízení - výrazné V-drážky ve středu a bočních blocích pro přímé a přesné řízení - speciálně přizpůsobený design pro přední a zadní kolo (Front a Rear) Rear: - maximální pohon a brzdná trakce masivními bloky, které přenášejí dostatek energie na zem i při nejstrmějších stoupáních. - dlouhá životnost díky velkoobjemovým středovým blokům.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1165398501 Ean produktu 4026495878890
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 1165398501 |
| Ean produktu | 4026495878890 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4/10 |
| Záběr | 8/10 |
| Ochrana | 9/10 |
| Životnost | 10/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,2-2,6 bar |
| Tech. ochrana | SuperGravity |
| Rozměr pláště | 27,5x2,8 ETRTO 70-584 |
| Max.zatížení při max.tlaku | 120 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1470 g |
| Duše | 19F,21F |
| Rozměr | 27,5" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Soft
Směs vhodná pro náročný all mountain, trail, enduro a downhill.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h
Podobné zboží
Tubeless Easy High-End silniční plášť. Spojuje Souplesse, rychlost ...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
