- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe Pro One 25-584 Addix...
Schwalbe Pro One 25-584 Addix Race V-Guard TLE skládací
Tubeless Easy High-End silniční plášť. Spojuje Souplesse, rychlost a ovládání na nejvyšší úrovni. Nejlepší silniční plášť Schwalbe jaký kdy byl vyvinut.. S nejnovější konstrukcí Souplesse Carcass, která integruje technologii Tubeless Easy nejpokročilejším způsobem, je Pro One měřítkem pro závodní pláště Tubeless.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11654084 Ean produktu 4026495869416
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 11654084 |
| Ean produktu | 4026495869416 |
Tubeless Easy High-End silniční plášť. Spojuje Souplesse, rychlost a ovládání na nejvyšší úrovni. Nejlepší silniční plášť Schwalbe jaký kdy byl vyvinut.. S nejnovější konstrukcí Souplesse Carcass, která integruje technologii Tubeless Easy nejpokročilejším způsobem, je Pro One měřítkem pro
závodní pláště Tubeless. Žádný jiný plášť nedává jezdci tolik kontroly a bezpečnosti jako Pro One. Pocit jízdy připomíná pružné chování klasického dušového pláště. A je rychlý. Integrovaná technologie Tubeless Easy a nová závodní směs ADDIX jsou bezkonkurenční kombinací pro nejvyšší rychlost. Současně je Pro One stále ovladatelný - v nejrychlejších sjezdech , v extrémních náklonech, za jakýchkoliv podmínek. Kromě vysokého ochranného faktoru technologie TLE chrání high-tech tkanina V-Guard před řezy a defekty.
Plášť TLE byl speciálně navržen pro bezdušovou aplikaci a nabízí tak zdaleka nejlepší výkon.
PARAMETRY
| Rychlost | 5,5/10 |
| Záběr silnice | 6/10 |
| Záběr off-road | 1,5/10 |
| Ochrana | 6/10 |
| Životnost | 5,5/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | čer |
| EPI | 127 |
| Min/max tlak | 5,0-7,5 bar |
| Tech. ochrana | V-Guard |
| Rozměr pláště | 27,5x1,0 ETRTO 25-584 |
| Směs | ADDIX Race |
| Max.zatížení při max.tlaku | 70 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 235 g |
| Duše | 12B |
| Rozměr | 27,5" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

Ochrana 5 V-Guard
Účinná ochrana lehkých plášťů.

ADDIX Race
Speciální směs pro rychlá silniční kola.

Souplesse
Speciální kostra závodních plášťů

Bezdušová technologie
Podobné zboží
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Revoluce pro E-MTB. Náš první skutečný E-MTB - specialista na All M...
Revoluce pro E-MTB. Náš první skutečný E-MTB - specialista na All M...
