- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe plášť MAGIC MARY 27.5x2.40 SuperGravity...
Schwalbe plášť MAGIC MARY 27.5x2.40 SuperGravity TLE Addix Soft skládací
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjezdařů a enduro jezdců. Perfektní všestranné vlastnosti pro téměř všechny trasy a podmínky. Sofistikovaný profil je kombinován s nejlepší směsí a konstrukcí, a tak posouvá hraniční oblast do nové dimenze. - silné postranní bloky a agresivní, otevřená konstrukce běhounu zajišťují maximální brzdnou trakci a optimální přilnavost v zatáčkách. I na blátivém povrchu! - s V-Groves vyvinutými pro Magic Mary má každý jednotlivý blok větší spojení se zemí, pro ještě větší přilnavost. - ploché bloky ve středu běhounu optimalizují chování při odvalování.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1160051103 Ean produktu 4026495878050
V pátek u Vás doma
| Kód produktu | 1160051103 |
| Ean produktu | 4026495878050 |
ARAMETRY
| Rychlost | 4 |
| Záběr off-road | 9 |
| Ochrana | 9 |
| Životnost | 6 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | max.3,5 bar |
| Rozměr pláště | 27,5x2,4 ETRTO 62-584 |
| Směs | Addix Soft |
| Max.zatížení při max.tlaku | 115 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1250 g |
| Duše | 21, 21A, 21AP, 21+AP, 21F |
| Rozměr | 27,5" |
Podobné zboží
Tubeless Easy High-End silniční plášť. Spojuje Souplesse, rychlost ...
Hans Dampf! Vše co zvyšuje radost z E-endura má Hans Dampf v sobě. ...
Neprorazitelný plášť. Nejprodávanější plášť od Schwalbe.Nejlépe och...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
