- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Silniční pláště >
- Schwalbe Energizer Plus 37-622 Addix E...
Schwalbe Energizer Plus 37-622 Addix E černá+reflexní pruh
Vyvinut speciálně pro e-biky.Nový Energizer Plus má modern, dynamický cestovní profil s hladkým středem a diamanovým vzorkem na boku.Díky tomu se dobře odvaluje na silnici a zabírá I na nezpevněné cestě.Směs ADDIX E-compound je specielně koncipována pro elektrokola a vyniká maximální trvanlivostí,nízkým valivým odporem a skvělou přilnavostí i při vysokých rychlostech.Spolehlivou ochranu zaručuje osvědčený 3mm silný pás GreenGuard.Samozřejmě má nový Energizer Plus take certifikát ECE-R75.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11101368 Ean produktu 4026495843614
V úterý u Vás doma
| Kód produktu | 11101368 |
| Ean produktu | 4026495843614 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4,5/10 |
| Záběr silnice | 5,5/10 |
| Záběr off-road | 2,5/10 |
| Ochrana | 5/10 |
| Životnost | 5,5/10 |
| Stupeň ochrany | 5/10 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá+reflexní pruh |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 4,0-6,0 bar |
| Tech. ochrana | GreenGuard |
| Rozměr pláště | 28x1,4 ETRTO 37-622 |
| Směs | ADDIX E |
| Max.zatížení při max.tlaku | 95 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 735 g |
| Duše | 17,18 |
| Rozměr | 28" |
TECHNOLOGIE

Reflex
Reflexní pruh se rozsvítí při nasvícení reflektorem.

Linie kvality Performance line
Excelentní kvalita pro intenzivní nasazení.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h

Ochrana 5 GreenGuard
GreenGuard.Stejný pricip účinnosti jako u SmartGuard ale ne tak silný.Vysoce elastický kaučuk je z třetiny vyroben z recyklovaných latexových produktů.
ADDIX E
Směs speciálně pro elektrokola
Podobné zboží
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné variant...
Ještě nikdy nebyl základní model Schwalbe tak dobrý! Tato aktualiza...
Ještě nikdy nebyl základní model Schwalbe tak dobrý! Tato aktualiza...
