- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 27.5" >
- Schwalbe G-ONE BITE 27.5x2.00 SuperGround TLE Addix...
Schwalbe G-ONE BITE 27.5x2.00 SuperGround TLE Addix SpeedGrip skládací
Onroad, offroad - svoboda na gravelovém kole! Pokud se G-One Bite cítí dobře na silnici, svou skutečnou sílu okazuje v terénu. G-One Bite je v terénu zřetelně jako doma. - otevřený profil a zesílené vnější bloky zajišťují pevnou stabilitu v zatáčkách a dodávají tomuto G-ONE perfektní záběr. Všechny verze G-One Bite mohou být použity jako bezdušové díky technologii TLE.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11654173 Ean produktu 4026495885928
V úterý u Vás doma
| Kód produktu | 11654173 |
| Ean produktu | 4026495885928 |
PARAMETRY
| Rychlost | 8/10 |
| Záběr silnice | 8/10 |
| Záběr off-road | 8/10 |
| Ochrana | 9/10 |
| Životnost | 9/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | max.4,5 bar |
| Rozměr pláště | 27,5x2,0 ETRTO 50-584 |
| Směs | Addix Speedgrip |
| Max.zatížení při max.tlaku | 100 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 535 g |
| Rozměr | 27,5" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speedgrip
Univerzální směs s nejširším spektrem nasazení.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h

SUPER GROUND
3 vrstvy kostry SNAKE SKIN ochranný pás od patky k patce CHAFER
chrání styčnou plochu ráfku a pláště.
Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Tubeless Easy High-End silniční plášť. Spojuje Souplesse, rychlost ...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
