- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe Hans Dampf 29x2.35 Addix Performance TLR...
Schwalbe Hans Dampf 29x2.35 Addix Performance TLR skládací
Hans Dampf! Vše co zvyšuje radost z E-endura má Hans Dampf v sobě. Výrazné šířky, kostra Super Gravity, Apex verze a samozřejmě ADDIX směsi. Pro požitek z jízdy a nejvyšší ochranu při jízdách na náročných trailech do kopce i z kopce. Celkově velmi agresivní,ale spolehlivě nabízí optimálníou odezvu.Verze Super Gravity: Extrémně stranově stabilní,odolná proti průrazu (s Apex) a dynamická. ADDIX Soft Verze Tubeless easy: ADDIX Speedgrip,ADDIX Soft, v 27,5+ a 29+ zesílená Apexem.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11601119 Ean produktu 4026495846639
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 11601119 |
| Ean produktu | 4026495846639 |
PARAMETRY
| Rychlost | 3/10 |
| Záběr silnice | 3/10 |
| Záběr off-road | 4,5/10 |
| Ochrana | 4/10 |
| Životnost | 4/10 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,6-3,5 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,35 ETRTO 60-622 |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 125 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 930 g |
| Duše | 19,19A,19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Linie kvality Performance line
Excelentní kvalita pro intenzivní nasazení.

ADDIX Performance
Velmi trvanlivá směs, široký rozsah použití.

Tubeless ready Performance
Tubeless u plášťů linie Performance. Bok pláště zesílen vrstvou gumy.

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Závodník . Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme Raci...
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na ...
