- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe plášť Racing Ralph 29x2.25 new Addix...
Schwalbe plášť Racing Ralph 29x2.25 new Addix Performance TLR skládací
Závodník . Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme Racing Ralph úplně přepracovali. Výsledkem je velmi rychlý a univerzální profil XC, speciálně vyvinutý pro zadní kolo. Konstrukce běhounu: mnoho záběrových hran ve středu zajišťuje super trakci a vynikající zrychlení. Zároveň má vynikající odvalování a je extrémně tichý.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11601114 Ean produktu 4026495846394
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 11601114 |
| Ean produktu | 4026495846394 |
PARAMETRY
| Rychlost | 4 |
| Záběr silnice | 3 |
| Záběr off-road | 4 |
| Ochrana | 4 |
| Životnost | 3 |
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,8-3,7 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,25 ETRTO 57-622 |
| Směs | ADDIX Performance |
| Max.zatížení při max.tlaku | 120 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 735 g |
| Duše | 19,19A,19F |
| Rozměr | 29" |
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Hans Dampf! Vše co zvyšuje radost z E-endura má Hans Dampf v sobě. ...
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na ...
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na ...
