- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe Rocket Ron 29x2.1 Addix Performance černá...
Schwalbe Rocket Ron 29x2.1 Addix Performance černá skládací
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na nejvyšší úrovni . Vynikající všeuměl pro závodní trať. Skvělý ve verzi Tubeless Easy nebo Super lehký ve verzi LiteSkin s 127-EPI-Evo-kostrou. Design profilu: vyvážený poměr stabilních bloků a dostatečný prostor pro vynikající odvalování a výborné samočištění. 27,5+ verze s přidanými bloky na běhounu. Verze Tubeless Easy : Addix Speed nebo Addix Speedgrip. Verze LiteSkin : Addix Speed S 127-EPI-Evo-kostrou
Výrobce schwalbe Kód produktu 1160038902 Ean produktu 4026495820189
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 1160038902 |
| Ean produktu | 4026495820189 |
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na nejvyšší úrovni . Vynikající všeuměl pro závodní trať. Skvělý ve verzi Tubeless Easy nebo Super lehký ve verzi LiteSkin s 127-EPI-Evo-kostrou. Design profilu: vyvážený poměr stabilních bloků a dostatečný prostor pro vynikající odvalování a výborné samočištění. 27,5+ verze s přidanými bloky na běhounu. Verze Tubeless Easy : Addix Speed nebo Addix Speedgrip. Verze LiteSkin : Addix Speed S 127-EPI-Evo-kostrou
| Provedení | Performance |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 2,0-4,0 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,1 ETRTO 54-622 |
| Směs | Addix |
| Max.zatížení při max.tlaku | 110 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 535 g |
| Duše | 19, 19A, 19F |
| Rozměr | 29 |
Podobné zboží
Plášť pro lehký terén. Nový Hurricane má moderní, rychlý dezén. Hur...
Závodník . Vzhledem k extrémním nárokům dnešních XC tratí jsme Raci...
Hans Dampf! Vše co zvyšuje radost z E-endura má Hans Dampf v sobě. ...
Cross Country raketa kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na ...
