- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe Ice Spiker Pro 29x2.25 DD RaceGuard...
Schwalbe Ice Spiker Pro 29x2.25 DD RaceGuard TLE skládací
Lehčí, větší záběr, rychlejší. Turbo mezi plášti s hřeby. Se svými až 402 hřeby se zakousne do každé ledové sjezdovky. Tělo hřebu okolo jádra z wolfram-karbidu je hliníkové. To výrazně snižuje váhu.MTB zůstává agilní a dobře zrychluje.402 Alu hřebů
Výrobce schwalbe Kód produktu 11654176
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 11654176 |
PARAMETRY
| Rychlost | 2,5/10 |
| Záběr silnice | 4/10 |
| Záběr off-road | 6,5/10 |
| Ochrana | 4,5/10 |
| Životnost | 3/10 |
| Provedení | SuperGravity, Tl-easy |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,5-3,0 bar |
| Tech. ochrana | DoubleDefense RaceGuard |
| Rozměr pláště | 29x2,25 ETRTO 57-622 |
| Směs | Winter 402 hřebů |
| Max.zatížení při max.tlaku | 115 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 935 g |
| Duše | 19,19A,19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Linie kvality Performance line
Excelentní kvalita pro intenzivní nasazení.

Ochrana 6 Double Defense RaceGuard
Dvojitá ochrana - RaceGuard pod běhounem + SnakeSkin na boku.
Podobné zboží
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
