- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe MAGIC MARY 29x2.40 SuperGravity TLE...
Schwalbe MAGIC MARY 29x2.40 SuperGravity TLE Addix UltraSoft skládací
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjezdařů a enduro jezdců. Perfektní všestranné vlastnosti pro téměř všechny trasy a podmínky. Sofistikovaný profil je kombinován s nejlepší směsí a konstrukcí, a tak posouvá hraniční oblast do nové dimenze.
Výrobce schwalbe Kód produktu 1165409001 Ean produktu 4026495880831
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 1165409001 |
| Ean produktu | 4026495880831 |
- silné postranní bloky a agresivní, otevřená konstrukce běhounu zajišťují maximální brzdnou trakci a optimální přilnavost v zatáčkách. I na blátivém povrchu!
- s V-Groves vyvinutými pro Magic Mary má každý jednotlivý blok větší spojení se zemí, pro ještě větší přilnavost.
- ploché bloky ve středu běhounu optimalizují chování při odvalování.
PARAMETRY
| Rychlost | 2/10 |
| Záběr off-road | 1/10 |
| Ochrana | 9/10 |
| Životnost | 4/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | max.3,5 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,4 ETRTO 62-622 |
| Směs | Addix Ultra Soft |
| Max.zatížení při max.tlaku | 125 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 1330 g |
| Duše | 19, 19A, 19+AP, 19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Ultra Soft
Směs pro hardcore nasazení v enduro a downhillu.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h

SUPER GRAVITY
4 vrstvy kostry ze stabilního polyamidu SNAKE SKIN vrstva tkaniny přes celý plášť,chrání bok a běhoun před průpichy a proříznutím.
APEX Efektivní ochrana proti defektu. Stabilizuje boční stěnu CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště.
Silná skládací kevlarová patka pláště.
Podobné zboží
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor,...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
