- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe Thunder Burt 29x2.25 Addix Speed SuperGround...
Schwalbe Thunder Burt 29x2.25 Addix Speed SuperGround TLE skládací
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor, velmi lehký, nejrychlejší MTB plášť Schwalbe. Design profilu: neobyčejně mnoho malých plochých bloků ve středu pro rychlé odvalování, výraznější bloky na krajích, pro kontrolu v zatáčkách a přilnavost. Verze Tubeless Easy: Addix Speed Verze LiteSkin: Addix Speed s 127-EPI-Evo kostrou
Výrobce schwalbe Kód produktu 1160065702 Ean produktu 4026495879750
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 1160065702 |
| Ean produktu | 4026495879750 |
PARAMETRY
| Rychlost | 6/10 |
| Záběr silnice | 3/10 |
| Záběr off-road | 4/10 |
| Ochrana | 4/10 |
| Životnost | 2/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,8-3,7 bar |
| Tech. ochrana | SnakeSkin |
| Rozměr pláště | 29x2,25 ETRTO 57-622 |
| Směs | Addix Speed |
| Max.zatížení při max.tlaku | 120 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 575 g |
| Duše | 19, 19A, 19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Ochrana SnakeSkin
Lehká a pružná vrstva tkaniny na boku pláště.

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speed
Směs pro závodníky XC.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E-bike ready 25km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 25 km/h
Podobné zboží
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Revoluce pro E-MTB. Náš první skutečný E-MTB - specialista na All M...
