- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe NOBBY NIC 29x2.25 SuperGround TLE Addix...
Schwalbe NOBBY NIC 29x2.25 SuperGround TLE Addix SpeedGrip skládací
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na terén. A s relativně nízkou hmotností! Největší možný rozsah použití: pro turistiku a all mountain, pro obtížné cross country trasy i pro technicky náročné enduro stezky.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11654107 Ean produktu 4026495879415
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 11654107 |
| Ean produktu | 4026495879415 |
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na terén. A s relativně nízkou hmotností! Největší možný rozsah použití: pro turistiku a all mountain, pro obtížné cross country trasy i pro technicky náročné enduro stezky.
Tuto sezónu přichází Nobby Nic s přepracovaným profilem:
- moderní trail profil se stabilními stranovými bloky zajišťuje ještě větší trakci
- zvětšená vzdálenost bloků pro lepší samočištění
- vynikající záběr a brzdná trakce díky speciálnímu uspořádání bloků ve středu běhounu.
PARAMETRY
| Rychlost | 7/10 |
| Záběr off-road | 7/10 |
| Ochrana | 7/10 |
| Životnost | 8/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | max.3,7 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,25 ETRTO 57-622 |
| Směs | Addix Speedgrip |
| Max.zatížení při max.tlaku | 120 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 845 g |
| Duše | 19, 19A, 19AP, 19+AP, 19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speedgrip
Univerzální směs s nejširším spektrem nasazení.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

E.bike ready 50 km/h
Doporučeno a homologováno pro elektrokola do 50 km/h

SUPER GROUND
3 vrstvy kostry SNAKE SKIN ochranný pás od patky k patce CHAFER
chrání styčnou plochu ráfku a pláště.
Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor,...
Vynikající pro rychlé a suché XC trasy. Přesvědčivý díky nízké hmot...
Cross country raketa. Kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na...
Cross country raketa. Kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na...
