- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe ROCKET RON 29x2.25 SuperRace TLE...
Schwalbe ROCKET RON 29x2.25 SuperRace TLE Addix Speed skládací
Cross country raketa. Kombinuje rychlost a stabilitu v zatáčkách na nejvyšší úrovni. Vynikající všestranný závodník. - vylepšená konstrukce profilu pro nízký valivý odpor s velmi dobrou přilnavostí - velké mezery pro vynikající samočištění - stabilní boční bloky
Výrobce schwalbe Kód produktu 1160038503 Ean produktu 4026495879675
V pondělí u Vás doma
| Kód produktu | 1160038503 |
| Ean produktu | 4026495879675 |
PARAMETRY
| Rychlost | 9/10 |
| Záběr off-road | 7/10 |
| Ochrana | 6/10 |
| Životnost | 5/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | černá |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 1,8-3,7 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,25 ETRTO 57-622 |
| Směs | Addix Speed |
| Max.zatížení při max.tlaku | 120 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 600 g |
| Duše | 19, 19A, 19AP, 19+AP, 19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speed
Směs pro závodníky XC.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

SUPER RACE
2 vrstvy kostry ze stabilního polyamidu RACEGUARD ochranný pás.
CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště. Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor,...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
