- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Pláště 29" >
- Schwalbe THUNDER BURT 29x2.1 SuperRace TLE...
Schwalbe THUNDER BURT 29x2.1 SuperRace TLE Addix Speed transparent sidewall skládací
Vynikající pro rychlé a suché XC trasy. Přesvědčivý díky nízké hmotnosti a extrémně nízkému valivému odporu - nejrychlejší pneumatika MTB od Schwalbe. - mnoho malých a plochých bloků pro rychlé a tiché odvalování - mnoho záběrových hran pro tvrdé povrchy - hranaté vnější bloky pro jisté projetí zatáčky a přilnavost
Výrobce schwalbe Kód produktu 1160051003 Ean produktu 4026495879293
V neděli u Vás doma
| Kód produktu | 1160051003 |
| Ean produktu | 4026495879293 |
PARAMETRY
| Rychlost | 9/10 |
| Záběr off-road | 5/10 |
| Ochrana | 5/10 |
| Životnost | 3/10 |
| Provedení | Evolution |
| Barevné provedení | transparent sidewall |
| EPI | 67 |
| Min/max tlak | 2,0-4,0 bar |
| Rozměr pláště | 29x2,1 ETRTO 54-622 |
| Směs | Addix Speed |
| Max.zatížení při max.tlaku | 110 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 510 g |
| Duše | 19, 19A, 19AP, 19+AP, 19F |
| Rozměr | 29" |
TECHNOLOGIE

Evolution line
Nejkvalitnější materiály, nejnovější technologie.

ADDIX Speed
Směs pro závodníky XC.

Tubeless easy MTB
SnakeSkin chrání bok, usnadňuje bezdušovou konverzi.

SUPER RACE
2 vrstvy kostry ze stabilního polyamidu RACEGUARD ochranný pás.
CHAFER Chrání styčnou plochu ráfku a pláště. Těsnění při TLE použití. Silná skládací kevlarová patka pláště
Podobné zboží
Excelentní pro rychlé, suché XC tratě. Extrémně nízký valivý odpor,...
Univerzál, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
Ultimátní gravity plášť. Nepochybně první volba všech Schwalbe sjez...
