- Domů >
- Komponenty >
- Pláště, duše a galusky >
- Pláště >
- Silniční pláště >
- Schwalbe Lugano II 25-622 KevlarGuard modré...
Schwalbe Lugano II 25-622 KevlarGuard modré pruhy neskládací
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné varianty také v komfortní šířce 25mm. Lugano nabízí spolehlivý výkon za příznivou cenu.Také ve verzi s béžovým bokem a klasickým retro logem.
Výrobce schwalbe Kód produktu 11159022 Ean produktu 4026495866132
V úterý u Vás doma
| Kód produktu | 11159022 |
| Ean produktu | 4026495866132 |
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné varianty také v komfortní šířce 25mm. Lugano nabízí spolehlivý výkon za příznivou cenu.Také ve verzi s béžovým bokem a klasickým retro logem.
PARAMETRY
| Rychlost | 3,5/10 |
| Záběr silnice | 4,5/10 |
| Záběr off-road | 1,5/10 |
| Ochrana | 3/10 |
| Životnost | 4/10 |
| Provedení | Active |
| Barevné provedení | Modré pruhy |
| EPI | 50 |
| Min/max tlak | 6,0-8,0 bar |
| Tech. ochrana | KevlarGuard |
| Rozměr pláště | 25-622 |
| Směs | Silica |
| Max.zatížení při max.tlaku | 65 kg |
| Váha (cca váha, možná odchylka +/- 8%) | 350 g |
| Duše | 15,20 |
| Rozměr | 28" |
TECHNOLOGIE

Linie kvality Active line
Spolehlivá kvalita s velmi hodnotnou kostrou 50 EPI

LiteSkin
Nejlehčí volba.LiteSkin pláště nemají bok SnakeSkin,mají ale stabilní jádro.

Ochrana 3 KevlarGuard
Ochranný pás z přírodního kaučuku vyztužený kevlarovými vlákny.
Podobné zboží
Vyvinut speciálně pro e-biky.Nový Energizer Plus má modern, dynamic...
Udržitelný ještě zesílen. Pro ještě větší bezpečnost a delší životn...
Náš základní model S dynamickým dezénem. Atraktivní barevné variant...
